Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos babaátok mennyit...

4 hónapos babaátok mennyit alszik este? Hányszor kel fel enni?

Figyelt kérdés
A babám 4 hónapos igaz 8 héttel hamarabb született!A múlthét óta esténként nem kell fel enni, este 9-kor még eszik és utána csak reggel 5-kor kiabál, hogy éhes!De pl.: szombatról vasárnapra csak 7-kor kelt!Jó ez így?A védőnő azt mondta, hogy ne keltsem fel!
2010. okt. 25. 12:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem kell felkelteni. Ha éhes, felébred.

Ilyenkor a lányom még átaludta az éjszakákat. Élvezd ki és aludj Te is.

2010. okt. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Még nem volt 6 hetes a kisfiam, amikor végigaludta az éjszakát, bár igaz, ő a kiírt napon született.

De ha ilyen kis ügyi, hogy már most végigalussza az éjszakát, nehogy felkeltsd! Örülj neki, és aludj te is jókat! :) Ha éhes lenne, biztosan felkelne.

2010. okt. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szerencsés vagy! mi már elmúltunk 4 hósak, de éjjel is nappal is.... 3 óránként eszünk... plussz délben főzelék ebédre, délután meg gyümölcs.
2010. okt. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Irigyellek! Teljesen rendben van az éjszakai alvás, ha eleget eszik napközben, nincs rá szüksége. Ezt ő érzi! Az én négy hónaposom eszik éjfél körül és 4 óra körül is... Alvajáró vagyok szinte már.
2010. okt. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia! Egyáltalán nem gond ha nem kel fel enni.

Az enyémek 9 héttel hamarabb születtek, ők is 4 hónaposak, és már kb. másfél hónapja átaludják az éjszakát.

Nekünk 8-kor van az utolsó kajcsi, reggel pedig fél7, fél8 körül.

2010. okt. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2010. okt. 26. 11:20
 7/11 anonim ***** válasza:
Úristen...irígyellek mindegyikőtöket,hogy aludhattok éjszaka!Az én babóm 5,5 hónapos és eddig pár éjszakát aludt csak végig!Pedig mi még este 10-kor is bemegyünk hozzá és álmában megetetjük(lefejt anyatejjel)de már 3-4 óra körül sír,mostanába ilyenkor csak vizet iszik és láss csodát alszik tovább 5-6-ig!!Csak hát nekem igyis-úgyis fel kell kelnem ha vizet iszik akkor is!Pedig azt mondták,hogy ha vizet adok neki azért nem fog többet felkelni!Hát sajna ez még eddig nem vált be!Már most azon is gondolkotunk a férjemmel,hogy az esti 10 órási etetést elhagyjuk mert itt már olvastam olyat is,hogy pont az a baj ha nagyon kitágítjuk a gyomrát!Hát nemtudom...de jó volna már átaludni egy-két éjszakát!Már mindenki azzal baszogat,hogy ekkora babának már illő volna nem fel kelni éjszaka!
2010. okt. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok:

Bocsánat nem akartam vulgáris lenni az utolsó mondatommal,megfeledkeztem magamról!

2010. okt. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
az én kisfiam 7hónapos és eddig 3-4szer aludta végig az éjszakát.álltalában 3szor kell fel cicizni.na neki már illő lenne átaludi.ismerek olyan babát aki már 2hetes óta végig alussza az éjszakát. örülj neki és nehogy felkelsd.
2010. okt. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

az én fiam 38.hétre született, napra pontosan egy hós kora óta átalussz az éjszakákat. Pedig tök picike volt, és mégis kibírta, most 4hós, este kg 9-10között alszik el és reggel fél 8ig húzza, utána eszik, és még visszaalszik kb 10-11ig. :-)

nagyon rendes gyerek. :-)

2010. okt. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!