Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 honapos babatok hanyszor...

11 honapos babatok hanyszor alszik? Milyen a rutinotok?

Figyelt kérdés
Sziasztok a fiam 11 honapos es este alig tud elaludni mert a 2. alvasbol 5 kor kell es mi 8-8.30 fekszunk. Ha meg kimarad 7kor mar dol ki. Szerintetek kimaradhat mar a 2.alvas?
2011. nov. 1. 20:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Az enyém is 11 hónapos, reggel 8.00-8.30 körül kel, ebéd után 13.00-tól 15.00-ig alszik általában, este pedig 20.30-21.00 körül alszik el.


Mikor alszik a babád napközben?

2011. nov. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kislányom 9 hónapos és éppen az általad leírt probléma miatt 4 napja átálltunk a napi egyszeri alvásra és szuperül működik!

Reggel 8-9-kor ébred, 12-kor ebédel, utána lefektetem és alszik 2,5- 3 órát. Kb. délután 3 és 4 között ébred. Este 7-kor vacsora, fürdetés és fél 9-kor alszik.

Kénytelen voltam én is így csinálni mert egyszerűen képtelen voltam egy fix napirendet beállítani neki, folyton csúszott minden, alvás,evés, minden este egy kínlódás volt vagy mert nem volt fáradt és 11-ig ébren maradt, vagy túl fáradt volt és 7-kor beájult. Szóval ez nagyon nem volt jó se neki se senkinek így átálltunk erre és működik!

2011. nov. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!