Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit lehet kezdeni "hisztis"...

Mit lehet kezdeni "hisztis" 10 hónapossal?

Figyelt kérdés
Földhöz veri magát, hanyatt dobja magát, rúg, csapkod, üt. Mindezt olyan hétköznapi dolgok miatt, hogy megtörlöm a száját evés után, öltöztetéskor, pelenkázáskor, ha valami neki nem tetsző dolog történik. Ha a karomba veszem, hogy megnyugtassam, akkor is úgy tombol, hogy félek, hogy megsérül vagy elejtem.
2010. okt. 25. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:

ismerős....

Nálunk egyetlen dolog vált be, mégpedig a figyelmen kívül hagyás. Amikor beindult a hiszti, egyszerűen nem foglalkoztam vele, hozzá sem szóltam, csak amikor abbahagyta.

Pár hét után már "csak" fél perces toporzékolások voltak.

2010. okt. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is figyelmen kívül hagytam, illetve felvettem videóra a telefonommal a hisztijét (közben azt mondtam neki mosolyogva, hogy nem vagy elég hangos kisfiam, nem hallom!), és utána lejátszottam neki. Na kár, hogy a lejátszással egy időben nem tudtam még egy videót arról készíteni, ahogy nézte saját magát egy kumma hang nélkül, majd elvonult játszani. :)

Egy párszor lejátszottam neki a hisztiknél a videót, aztán leszokott róla.

2010. okt. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én meg volt, hogy utánoztam.Jól ki is nevetett.Hagyd ott, ha hisztizik!Gyorsan megtörlöd a száját, kiveszed a székből, és odébbállsz.

A karomban meg végképp nem tartom.Ha elkezdi, azonnal leteszem.Nehogy azt higyje, hogy a csapkodásért még simi, ölelkezés is jár.

Az egyik barátnőm lánya addig fokozta a hisztit, míg másfél évesen eljött nála az, hogy levegő után kapkodott, majd elájult.Napi rendszerességgel!Na, nála csak a víz segített.Egy jó pohár vízzel arcon löttyinti, hogy az ájulást elkerüljék.

2010. okt. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Párom is próbálkozott ezzel a hideg vízzel arcon löttyintéssel, de mondtam neki, hogy 10 hónaposan még nem érti, miért kapta. Majd 2-3 évesen már igen.

Így maradt a telefonos módszerem, és az bevált. Bár tudom, hogy még csak most jön a java, 13 hónapos múlt, ahogy nyílik ki az értelme, egyre akaratosabb lesz. Játék közben ráhagyom, csináljon amit akar, de egyéb helyzetekben nincs pardon.

2010. okt. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!