Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van hátránya, ha magánban...

Van hátránya, ha magánban szeretném csináltatni a csípőszűrést?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Többen panaszkodtak a kórházra, hogy írnak terpesz pelust ha kell, ha nem és szembe jött velem egy lehetőség, hogy magán úton most egy pár hétig ingyen megcsinálják a szűrést. Egyfajta promo a részükről, egyébként neves helyen. Egy hónapos a kislányom szóval pont beleesünk az időszakba.



Az a kérdés igazából, hogy ha ne adj Isten találnak valami eltérést és gyógytorna, bármi szükséges lenne, hátrány hogy nem a kórházban voltunk? Első baba, nem egészen tudom hogy működik a dolog, de nem lenne rossz ha nem “futószalagon” lennénk, ha már van ilyen lehetőség most.


Köszönöm!


márc. 1. 12:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Maganorvos nem irhat ki tb alapú gyógytornát. Tehát ha kell, akkor vagy viszed maganuton, és fizetsz erte, vagy újabb csípőszűrésre viszed a gyereked a kórházba, a tb rendelesre
márc. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Amúgy nálunk fejlődésneurológia volt magánban, ott is állami alkalmazott volt és ugyanannyi idő volt rá.
márc. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Ennek a promonak az a lényege hogy valószínűleg mindenkit vissza fognak hívni 3 hónaposan kontrollra ha kell ha nem, és azért már fizetni kell majd.
márc. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%

Nekem a kórházban mondták szülés után, hogy a csípője szerintük nem az igazi a gyereknek, így voltunk vele 2 különböző sztks orvosnál és 2 magánnál, mert mindegyik azt mondta, hogy normális és semmi baja, én meg biztosra akartam menni.

Senkit nem érdekelt, hogy voltunk máshol is, vizsgálták a gyereket a kórházi zárójelentés alapján.

márc. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi is maganban csinaltattuk, de mivel nem volt semmi problema, igy eleg volt egyszer menni, szoval nekem megerte.

Bar mi fizettunk erte, ezt az ingyenes programot nem ismerem.

márc. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi nagyon soká kaptunk időpontot államiba, hiába telefonáltam időben, és még azt is levélben halasztották valami felújítás miatt vagy 2 héttel.

Erre bepöccentem és elvittem magánba, fizettünk érte, de semmi bajt nem találtak szerencsére. (Ha gond lett volna, még mindig el tudtunk volna menni az állami időpontra is.)

márc. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!😊
márc. 1. 16:54
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de gyanús ami ingyen van😀 lehet találnak valamit..mi államiban voltunk Szegeden, kontrollra is visszahívtak, ultrahangozták is 2x. Nem tudom alapból csinálnak e ultrahangot, de azt eltudom képzelni hogy sima vizsgalat ingyen van aztan kiderül kéne ez is..de majd írj ha mégis elvitted hogy mi volt, kívancsi vagyok.
márc. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A terpeszpelenka ártani nem fog ha fel is írják, 6 hétig hordta a kislányom is, észre sem vette.
márc. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!