Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bevált módszert keresek a...

Bevált módszert keresek a baba nemének a befolyásolására,ami be is jött?(saját tapasztalatokra gondolok a netet már végig böngésztem)

Figyelt kérdés
Van 2 fiúcskánk és saját tapasztalatokra lennék kíváncsi,aki próbálkozott egyik másik nemmel,bevált e valami.

márc. 2. 07:39
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
35%
Csak abban az esetben tudhatod lombiknál a baba nemét, ha bizonyos nem olyan genetikai gondot hordoz, ami miatt nem ültetik be. Ismerősnek volt így, hogy csak lányt kaphatott vissza, mert a férje oldaláról olyan betegség öröklődik, ami csak a férfiaknál fordul elő.
márc. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
39%
Nem én írtam a külföldet, de szerintem úgy kell érteni, hogy valamelyik országban van erre lehetőség. De én se mennék lombikra csak ezért, mert egy fölösleges kockázat, ha másképp is lehet gyereked.
márc. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó, lombikot akkor szoktak csinálni ha másként nem lehet gyereked 😂
márc. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
71%
Utolsó, arra gondolt #22., hogy külföldre nem menne csak a gyermek neme miatt lombikra, mert felesleges kockázattal jár, főleg, úgy, hogy lehet gyermek természetes úton is, csak 50-50% eséllyel fiú vagy lány!
márc. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Hat elég nagy baromság is lenne tőle, főleg h a lombiknál is csak 25% az esély, hogy sikerül. Ez nem arról szól hogy kifizeted a horribilis összegeket és 100% hogy tudnak neked babát csinálni. Örüljön h lehet gyereke, akármilyen nemű és nem kell lombik, az egy borzasztó procedúra ami lelkileg es testileg is iszonyú megterhelő. Könnyen beszél az, aki nincs/nem volt soha benne.
márc. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
44%
25# Egyetértek. Azzal még nincs is baj , hogy valaki egy picit egyik v másik nem irányàba hajlik. De örüljön az egészséges gyerekének. Itt ugyan nem mondta a kérdező, hogy bevàllalnà a lombikot, de sajnos olvastam ilyet nem is olyan régen. Dühítő.
márc. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!