Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bevált módszert keresek a...

Bevált módszert keresek a baba nemének a befolyásolására,ami be is jött?(saját tapasztalatokra gondolok a netet már végig böngésztem)

Figyelt kérdés
Van 2 fiúcskánk és saját tapasztalatokra lennék kíváncsi,aki próbálkozott egyik másik nemmel,bevált e valami.

márc. 2. 07:39
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
78%

Remélem tudod, hogy ez nem így működik... Beültetés sem játszik, mert ok nélkül nem csinálnak ilyet.

Sógornőmék is bevállalták a 3. gyereket, hátha lány lesz, de fiú lett megint, a másik ismerősöm pedig a 4-et vállalta be, hátha lány lesz, de fiút vár ismét. Nem baj, majd az 5... Úgyse szeret dolgozni.

márc. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Rokonom a meglévő fiú mellé vállalt még egyet, hogy hátha az lány lesz, erre ikerfiúk lettek...
márc. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
72%
3 fiú után szerettünk volna kislányt, de nem a neme miatt. Néztem az ovut, naptár módszer szerint próbálkoztunk és imádkozzunk. Nekünk megadatott, de ha fiú lett volna is elfogadtuk volna, hogy akkor ennyi. De még egyet csak ezért biztosan nem vállaltunk volna. Annyi, hogy idősebbek lettünk és a férjem is úgy volt vele, megérett egy lányra. Nyilvan nem emiatt lett az.😂
márc. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
26%
Örülj inkább a két fiúcskának, mert az ilyen egy gyereket se érdemel.
márc. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az tök oké, hogy valaki vágyik mindkét nemű gyerekre addig, amíg ugyanúgy szereti akkor is, ha mégsem az lesz. Az nem hiszem, hogy baj, hogy ha valaki eleve három gyereket akar és reménykedik, hogy majd a harmadik lány lesz két fiú után. Ha nem, hát nem, azt viszont el kell fogadni. Szerintem nem az ő hibája, hogy másnak meg egy sem jön, nem ide kell önteni a keserűséget.
márc. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

A #15-ös válaszolóval értek egyet. A hagyományos módszerek, például az együttlét időzítése valóban növelik az adott nemű gyermek születésének valószínűségét, de garancia csak lombikkal van, ami jelenleg Magyarországon törvénytelen, hacsak nincs bizonyos genetikai betegségetek. Amúgy is jobb a babának a természetes fogantatás, ha az lehetséges.


Szóval megpróbálhatjátok, hogy mindig csak jóval a várható peteérés előtt vagytok együtt, de nem biztos, hogy lány lesz, csak egy picit nagyobb így az esélye. Ismerősömnek tényleg lány lett így de nagyon sok hónapig próbálkoztak, mire megfogant (ugyanis ezzel a módszerrel a teherbeesés valószínűsége is csökken). És persze lehet, hogy amúgy is lányuk született volna.

márc. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
59%
7# én is nagyon gusztustalan dolognak tartottam mindig is. Azok után pedig h a tesómnak a 23.hèten meg kellett szakítani a terhességet, pláne másképp látom. Semmi nem számít , csak h egészséges gyerekünk legyen.
márc. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
11%

Imádom, mikor az átlag magyar anyukák szerint a gyerekkel kapcsolatban semmi nem "kívánságműsor"... :D


Ugyanezt megkaptam a szülésnél is, jött itt a fejmosás, hogy ez nem kívánságműsor, aztán a megfelelő intézményben, a megfelelő árért cserébe MINDEN "kívánságműsor" volt.


Erre is ugyanez érvényes. Igaz, itthon még nincs rá mód, de külföldön beültetésnél pl. tudhatod előre, milyen nemű lesz a baba.

márc. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
A sok okosnak,aki azt írja,hogy örüljek,hogy lehet meg,hogy egészségesek azt gondolom,hogy ez alap dolog,hogy így van egy Anyánál...nincs ennél fontosabb és IMÁDOM a gyermekeimet...de uram bocsá,hogy vágyom a másik nemre is...nem gondolom,hogy ördögtől való...és képzeljétek nagyon sajnálom azokat,akiknek nem lehet és ha ez rajtam múlna,akkor lehetne!akik normálisan szóltak hozzá nekik köszönöm 😊
márc. 2. 15:34
 20/26 anonim ***** válasza:
91%
Dehogy tudhatod előre külföldi beültetésnél!! Ausztriában csináltak nekem lombikot, 3. hónapban tudtam meg h mi lesz, ugyanúgy mint normal terhességnél. Amúgy sztem minden lombikos nevében mondhatom h nekünk édesmindegy a neme, csak legyen valami.
márc. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!