Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elképzelhető, hogy a 3 hetes...

Elképzelhető, hogy a 3 hetes növekedési ugrás után visszaesik a baba tápszerfogyasztàsa?

Figyelt kérdés

3 hetesen mikor volt ez az ugrás 85-90-eket evett meg.

Ez volt két hete. Aztán azóta már csak olyan 60-70-eket eszik. A súlya az átlagnál jobban gyarapodik, de mégis aggaszt, miért esett így vissza a kaja mennyiség amit megeszik tápszerből még akkor is ha nagyon éhes. És nem mindig tartja a 3 órás kaját, van, hogy 2 óra után sír, mert éhes.🤷


márc. 4. 02:26
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Jó tudom, mi sem 3 óránként éhezünk meg, de olyan rossz hallani más anyukáktól a környezetemben, hogy az ő gyereke 130-160-akat eszik meg, meg már 5 kiló 4 hetesen, az enyém meg 3700gramm. 3170grammal született az én babám és 2950-nel hoztuk haza , most 4 hetes. (Fent elírtam, egy hete volt kb ez a növekedési ugrás, nem kettő)
márc. 4. 02:30
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem verseny. Minden baba más, minden baba máshogy fejlődik.

Ne másokhoz hasonlítsd, hanem saját magához.

Töltsd le a child grow tracker alkalmazást, oda vezetheted a fejlődését, láthatod, hogy a saját görbéjéhez képest hogyan fejlődik. Ez a lényeg. Nem az, mit mond más

márc. 4. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem is annyit evett a hetes ugrásnál, majd volt olyan nap hogy 60,70,80akat evett, aztán megint fel 100-115öt is megevett 5 hetesen.Majd most 6 hetesen van hogy 80,90 vagy pl tegnap 3x 120at is megevett.Ne aggódj amíg hízik.Nekem is van hogy 3 óra nem telik el 2 és fél óra múlva már enne.
márc. 4. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
2815gral született a lányom 2790el jöttünk haza, 3420gr volt 5 és fél hetesen.Ez van.Ezt kell elfogadni.Nem tudom tömni a gyerekem, eszik amennyi neki jólesik és kell.Nálam is a környezetemben 4-5kilósak a 4 hetes babák.Ez van, megpróbálom nem stresszelni magam.Amíg hízik a baba és boldog nem kell aggódni
márc. 4. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A nagyfiam 2970-nel született. Három hetes volt, mire a születési súlyát visszanyerte, hetente jártunk mérésre emiatt. Besárgult még a kórházban, de a bilirubinja nem indokolta, hogy benntartsák.


Most másodikas, az átlagnál masszívabb alkatú, vastag csontú gyerek, pedig úgy kezdte, mint egy szakadt kisveréb.


Majdnem egy kilót hízott a babád, nem is értem, mi a problémád. Ne aggódj!

márc. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
35%

Nem kell tartani a 3 orat, ha egyszer hamarabb ehes lesz. Egyebkent is mit csinalsz vele? Hagyod sirni addig vagy mi?

Kapjon, amikor ker, annyit, amennyit ker es csokolom.

Kit erdekel, hogy a szomszed gizike gyereke mit csinal? Az a ti helyzeteteket nem fogja megoldani. Minden baba mas.

márc. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Természetesen minden baba más de ha 2 óránként eszik akkor mikor emészt az a szerencsétlen baba? Tápszeres babáról van szó.Nekem van hogy kéri 2.5 óra után ekkor már odaadom, nem feltètlen várom meg a 3 órát. Egy baba nem feltétlen éhes amint elkezd sírni..
márc. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A 7es válaszom a 6os válaszadónak szólt.
márc. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
54%

Kisfiam is az a szerencsetlen baba volt, aki 1-2 orankent kert tapszert, foleg novekedesi ugrasok kornyeken.

Tulelte :)

Illetve ez nala mindig hullamzo volt, amig csak tapszert evett, hogy mikor kerte.

Szerinten azt mondani se kell egy anyanak, hogy a gyerek nem csak azert sirhat mert ehes. Hulyenek nem kell nezni az embert 🙄

márc. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Bocsi a kommentedből levéve azt hittem hogy nincs gyereked 😂 Természetes növekedési ugrásnál.De ha tudod értelmezni a kérdező kiírását, akkor a babája elhagyta a növekedési ugrást hiszen 4 hetes.
márc. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!