Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, másnak a babája is...

Anyukák, másnak a babája is olyan szinten tömi az öklét a szájába hogy, öklendezik? A játékok, gumirágcsik, cumi is csócsálva van! De a saját keze a legjobb. Le lehet erről szoktatni? Voltatok hasonló helyzetben?Valamint másnál is akaratos ordibálós?

Figyelt kérdés
Most töltötte az 5 hónapot egy hete és azóta nagyon megváltozott. Ordibál, morog, nagyon sokat sikít(ami cuki), de a horrorisztikus hangjai mondjuk nem annyira aranyosak. Első babás vagyok. Ezek így rendben vannak. Igen, be írhatnám a netre, de biztos olyat dobna ki amin csak idegeskednék. Szóval ha ismerős ez a helyzet másnak is, akkor szívesen el olvasom a megoldást, vagy véleményt.

márc. 8. 13:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Normális, valszeg jön a foga.

Azért ad ki hangokat, mert most jött rá hogy kell, és élvezi, hogy megy neki. Semmi extra, ne izgulj emiatt.

márc. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Minden normális, semmiről nem kell leszoktatni.
márc. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A tied legalább a rágókát is rágja 😀

Az én fiam a cumit nem szerette soha (ezt mondjuk annyira nem is bántam), viszont minden mást rágott, kivéve a rágókát és egyéb arra rendeltetett dolgot 🙃

Ő is imádott sikítozni meg morogni, sőt, óbégatott is (nem tudom jobban megfogalmazni, mintha ilyen nagyon mély hangon kiabálta volna, hogy "Hé!" 😀)

márc. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fogzik,ennyi. Géllel kend be,ha nagyobb lesz pedig jöhet a flamborin csepp.
márc. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Örülj legalább a rágókát rágja. Fiamnak semmi nem kell. Se hütőrágóka, se sima se cumi se semmi más. Csak a keze. Néha ijesztő ahogy betömi az öklét a szájába.
márc. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Van baba fogkefe, nagyon puha, nem is kefére hasonlít. Én azzal néha "sikáltam" az ínyét.

Utána jó időre abbahagyta.

Szegények, fáj, feszít, viszket, nagyon rossz lehet.

márc. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem vagyok anyuka, de tok termeszetes leszoktatni pedig nem tudod es nem is kell. A babak nagy resze a "szajan" keresztul ismeri meg a vilagot (olvastam valahol, hogy ebben a korszakban olyan ez nekik mint neked a tapintas) szoval ez veled marad meg egy darabig (marmint a kez szajba tomkodese). Itt meg nincs szo akaratossagrol, egyszeruen nincs eleg eszkoze meg arra, hogy kifejezze a nyugjet/banatat, amit te felreertelmezhetsz es azt hiszed o "akaratos"/"makacs" neadj isten hisztis (az kesobb jon).


A kerdesre valaszolva 90%, hogy jon a foga es ez a legtobb babanal eleg heves idoszak, nehezen is viselik es emiatt mas dolgok sem fognak ugy mukodni mint eddig (pl. eves), ezen mindenki at megy sajnos keves eszkozod van arra, hogy atsegitsd. En nem javaslom a kulonfele enyhe erzestelenitos megoldasokat, mert okozhat gondot, de a te dontesed.

márc. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kislányom 6 hónapos... Nagyon durván nyomja. Látom már majdnem áttört a fogacska bevan már lilulva... Olyan szinten töm a szájába mindent, hogy meg is hányattatja magát...túl kell élni sajnos.
márc. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!