Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen etetőszék a legjobb?...

Milyen etetőszék a legjobb? Nektek melyik vált be és miért szeretitek?

Figyelt kérdés
Kislányom a héten lesz 6 hónapos, már fel-fel ül, de még nem stabil.
nov. 12. 17:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Ikea tálcás antilop etetőszék,van hozzá felfujható háttámasz párna. Mi használtan vettük.
nov. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

En az olemben etettem, amig nem ult ki magatol, utana ikea antilopot vettunk.


[link]


Tok egyszeru, hogy miert, be tudom tenni a zuhany ala es 1 perc alatt tiszta lesz. Batrabbaknak gyerekkel egyutt is mehet, az en kisfiam annyira nem szeret furdeni, igy nyaron sem sokkoltam ezzel 😂

Annyi, hogy en vettem hozza pluszban egy labtartot, csak ugye az ikea nem gyart eredetileg hozza.

nov. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
IKEA antilop nekünk bevált, de csak amikor stabilan tudott ülni. Előtte egy dönthető támlás volt, fogalmam sincs milyen márka, használtam vettem.
nov. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%
Még mielőtt ült a sima pihenőszékbe raktam az asztalra, abban etettem. Utána Ikea antilop, használtan vettük. Csak ne lenne olyan kifele álló lába, mindig megbotlottunk benne.
nov. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ikea antilop volt az elsőnek. Egyébként praktikus és pénztárcabarát, de nincs hozzá lábtartó, és mi is mindig botladoztunk benne. Másodjára hauck alpha lesz, meg a bouncer hozzá, hogy ne a földön legyen a kicsi amíg főzök és esetleg vagy nem alszik, vagy nem olyan a kaja, hogy ő kendőben rajtam legyen.
nov. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hauck Alpha+. Masszív és van hozzá lábtartó is.
nov. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mindegy milyen csak legyen lábtartója - egy étteremben nem gáz, de otthon napi használatban nem tesz jót a csipőjének.

Mi is Hauckot használunk, már 3 éve. Jobb ár/érték arányú mint a stokke.

nov. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ikea előtt a rezgő pihenőszékében evett.
nov. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekünk chicco 360 fokos, asztalra szerelhető etetőszékünk van. Másodkézből vettem, vadiújként, negyed áron, mint az új.


Kicsi a lakásunk, és még hónapokig nem költözünk, nem tudnánk kerülgetni itt egy antilop széket. A lába nem lóg, mert rátudja tenni egy székre az asztal alatt.

Nekünk most ez a praktikus helyszűke miatt.


Egyszerű leszerelni, tisztítani.

nov. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekunk muszaj volt osszecsukhatost venni, igy PegPerego Prima Pappa Follow me. Ha nem kellett volna az osszecsukhatos, akkor Stokke TrippTrapp lett volna.
nov. 13. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!