Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fejbe könyököltem a 2 hetes...

Fejbe könyököltem a 2 hetes babámat. Szerintetek lehet baja?

Figyelt kérdés

Az ölemben feküdt szegény és ahogyan keresztül tettem a teste felett valamit véletlenül a fejébe könyököltem, de nem láttam, hogy a feje melyik pontjára. Lehet, hogy a halántéka volt ott. Ő éppen aludt, nem kelt fel rá. A halántéka felett egy pontos pirosabb volt a bőr, de nem tudom attól-e, mert mióta megszületett néha bepirosodik pát ponton a feje.


Nagyon bánt a lelkiismeret, hogy ilyen béna voltam.


Ha nem sírt fel álmából az ütésre szerintetek okozhattam benne kárt?



márc. 15. 00:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis, ne viccelj, hisz fel sem ebredt. Erosek nagyon. Gondolom elso gyerek 😁
márc. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Durvábbak is lesznek, nyugi semmi baja nem lesz ennyitől.

Sőt engem a baba bántalmazott rendszeresen, fejelt, ütött, rúgott véletlenül persze a kiszámíthatatlan mozdulataival és persze mindig a kutacsát verte az állkapcsomba stb. Teljesen ki voltam készülve, de meg se kottyant neki, maximum sírt egy picit.

Nagyon erősek ám, úgy vannak kitalálva hogy azért bírják az ilyen apró baleseteket. Meg ugye mikor járni tanul, akkor is esik kel össze-vissza majd, mindenki túléli azt is.

Majd hozzáedződsz te is.

márc. 15. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémnek van egy 15 hónappal idősebb nagytesója. Fú, hogy az miket csinál vele születése óta. Nyilván vigyázok, de vannak néha balesetek. De fél éves, és semmije nem tört el, mindkét szeme megvan és agyrázkódást sem kapott. Ami az isteni csodával egyenértékű.
márc. 15. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha fájt volna neki minimum felkelt volna és sírna.
márc. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ráejtettem anno a telefont, mikor le akartam fotózni 🙈😅 Lassan 5 éves, semmi baja. 😅
márc. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!