Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónaposan késő elkezdeni...

4 hónaposan késő elkezdeni hordozni a babát?

Figyelt kérdés
Eddig nem annyira merült fel hordozóra igény, mert szuperül aludt babakocsiban és az otthoni altatásnál sem kellett bevetni ilyesmit, szóval ezt nem bolygattam. Viszont nemsokára szeretnénk elkezdeni kirándulni vele, ahhoz pedig kéne. Késő, ha most, 4 hósan próbálom hozzászoktatni?
márc. 16. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Nem keso, csak jo hordozot vegyel. Ne kengurut:)

Latogass el egy klubba, az a legegyszerubb szerintem.


Egyebkent nalunk hiaba volt hordozva a kisfiam szinte 0 perces koratol kezdve, amint elkezdett kuszni, nem maradt mar meg a hatamon 1 percre se, alvasra se. Szoval ez babafuggo is, ki mennyire szereti.

márc. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Sosincs késő, csak jó eszközt vegyél. Tanácsadó, vagy klub segíthet, ott próbálhatsz többfélét, megmutatják, mi az ideális nektek.
márc. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Soha nem késő. Viszont, ha inkább kirándulásra használjátok, érdemes kényelmes, könnyen felvehető hordozót választani. Nekünk csak a csatos jött be erre a célra, de 4 hónaposan még túl kicsi volt hozzá, kb fél éves kortól használtuk. Előtte a rugalmas kendőt próbáltam, de nekem nem volt kényelmes sokat hordozni benne, így csak kisebb kirándulásokra, északra vittem benne a picit. Nagyon kirándulásokat csak fél éves korától csináltunk, amikor már jó volt a csatos hordozó. De érdemes próbálkozni többfélével, kinek mi jön be. A karikás kifejezetten nem ajánlott szerintem, mert csak az egyik váll van terhelve, ráadásul sokaknak a megkötése is bonyolult.
márc. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*északra helyett sétákra akart lenni, nem tudom jött 😅
márc. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
8 honaposan, az elso szepa hullamban kezdtunk el hordozni. Sosem keso.
márc. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!