Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Természetes dolog, hogy a 16...

Természetes dolog, hogy a 16 hónapos kisfiam egyre kevesebbet hajlandó megenni és egyre többet küzdök vele, hogy az a keveset is belétukmáljam?

Figyelt kérdés
2010. okt. 26. 10:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy jön a foga... nálunk is volt ilyen, nem csak 16 hónaposan, előbb is, később is. Mivel ikrek, így általában egyikőjük mindig rossz evő... :( (és ez az alvásra is ugyanígy igaz, de az nem volt kérdés most:) )


20 hónapos ikrek anyukája

2010. okt. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát nem vagy egyedül,mi is ebben a cipöben járunk csak az én kisfiam 13hónapos,néha már kivagyok teljesen,mert alig eszik vmit,lehet nekünk is jön fogacskánk,bár az elmult 3hétben kijött 6fogacska,és azt hittem lesz egy kis szünet.

Én sem értem miért eszik kevesebbet!:(

2010. okt. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nálunk a béres csepp bejött. 10kg felett lehet adni. Nem eszik sokat, de azt a keveset jóízűen eszi.
2010. okt. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!