Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 évesen nem megy?

2 évesen nem megy?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Lányom 2 éves múlt és nem képes önállóan menni. Hallás vizsgálat jó, devenyre járunk de nem történik semmi. Tudtok ajánlani valamit?



márc. 22. 15:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
91%
Mit csinált időben? 1 évvel van lemaradva. Vagy rosszul írtad hány éves?
márc. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Naaaagyon le van maradva. Nekunkn1 évesen próbált járni de vagy 3 hónappal volt lemaradva kései dévény torna miatt.
márc. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
59%
12 honaposan az atlag onalloan elindul. Ertelmileg rendben? Beszél? En is mennek fejlodes neurologiara.
márc. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
18 hónapos korig kell elindulni, tehát ha addig nem történt meg, a minimum lenne, ha megvizsgálná neurológus. Kizárt, hogy evvel nem foglalkozik gyermekorvos. Milyen vizsgálat volt pontosan? Amúgy hogy minden mást időben csinált, nem jelent semmit.
márc. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
93%

Nem tudom elképzelni, hogy erre bárhol is azt mondanák, hogy minden rendben van... (vagy valaki nagyon unatkozik, hogy ilyeneket írogat...)


Ezen a területen dolgozom; ilyenkor már elindítják a genetikai vizsgálatot izombetegségek irányába.


Ez a kérdés szerintem kamu.

márc. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Picit furcsa nekem is. Nincs időben,ha 3 hónapja állt fel. Vagy tényleg elírás a 2 éves kor..
márc. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Hát ha 2évesen nem jár önállóan ott valami gond van
márc. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 25,5 honaposan indult el önállóan 3 féle fejlesztés mellett. De ő koraszülött volt és egy nagy kiterjedésű agyvérzése is volt, szóval nálunk tudjuk az okot is. Szóval valami biztos van a háttérben. Hipoton izomzat akár, ami utalhat genetikai betegségre is,meg persze ezen kívül még sok ok.. Védőnő nem javasolt valamit a 2 éves státuszon? És persze neurológia is kellene, mi születése óta járunk a kislányommal.
ápr. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Dévényes mit mond az izomzatára?

(előző voltam)

Ha gondolod írj privátban.

ápr. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!