Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legjobb pelenka?

Melyik a legjobb pelenka?

Figyelt kérdés
Kinek melyik vált be?
márc. 22. 20:41
A kérdező szavazást indított:
Libero
Pampers
Babylove
Babydream
Egyéb
39 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Nekünk szerencsére mind :D igazából nem az a lényeg, milyen a márka, hanem hogy milyen technikával adod rá, hogy ne folyjon ki, tudom, mert bölcsiben dolgoztam. Nem degradalni akarok senkit, szerintem sok trükköt tapasztalt anyukák se tudnak, hiába tűnik pofonegyszerű dolognak.
márc. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%

Én nem igazán próbáltam sokat. A pampers nekem nagyon műnek hat. Egyszer kölcsön kellett kérni, az ilyen nem márkaneves pelenka volt, nekem az is műnek hatott.

Mivel a libero bevált ezért nem próbálgattunk tovább. Illetve van pár mosipelus, azokat is szeretem.

De azért néha csábító az olcsóbb pelus, de őszintén szólva nincs kedvem kísérletezni.😅

márc. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi kaptunk egyszer Lidlből pelenkát, ajándékba hozták, de állandóan átázott a gyerek. Tiszta pisi volt a body rajta.

Alapjáraton a Pamperst használtunk nekünk az bevált. Annál nemvolt ilyen problémánk. Mást nempróbáltunk

márc. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Baba születése előtt Pampers vettem itthonra, a kórházban Libero Touch-ot adtak.

Hát alig bírtam kivárni, hogy elfogyjon a Pampers, és vehessek itthonra is Liberót :)

Utána én is úgy voltam vele, mint a 2. válaszoló, nem volt kedvem kísérletezni... talán egyszer vettem Rossmannos saját márkásat, kollégáktól meg a pelenkatortában azt hiszem, hogy Dm saját márkás volt, de egyik sem vált be maradéktalanul, szóval maradtam a beváltnál.

márc. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kezdezben Libero meg DM-es volt. Aztán méretváltás és a DM-es már nem volt jó. Folyton pisis volt nem bírta el. Kipróbáltunk csomó másikat. Egyedül a libero nem ázik át és bírja a pisit.
márc. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekunk ezek kozul a libero, de amugy meg a huggies, ami igazan bejott.

Viszont ez egyeni, mindenkinek mas a legjobb. En pl tokre elveznem, ha fele annyit kolthetnek pelenkakra es mukodne a sajat markas is, de mivel nem mukodik, meg kell vennem a dragabbat, ez van.

De ha lehetne sporolni, na pont a pelenkan szivesen tennem :D

márc. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem babafüggő.

A nagyobbiknál csak a libero és az aldis vált be.

A kicsinél a libero folyton átázott, nála éjjelre pampers, nappal rossmannosat használok.

márc. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekünk a Pampers vált be. Libero egyáltalán nem. Ami még elfogadható volt, az a Lidl és a DM saját márkás.
márc. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
DM sajátmárkással kezdtünk mert sok helyen olvastam hogy milyen jó. Na hát nekünk majdnem minden alkalommal átázott. Tescoból kaptunk ajándékba, az meg nekem nagyon mű hatású volt, kicsit olyan nejlon zacskó hatású és szintén folyton tiszta pisi volt a gyerek. Végül a Pampers vállt be, pedig először azt gondoltam biztos csak túlárazott sz@r.
márc. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem a pampersel még az is a problémám hogy tele van illatanyaggal, baromi jó illata van szeretem, de nem hiszem hogy ez jó a babának. Persze ha nem válik be más ez is jó.

Az átázást egyébként én úgy küszöböltem ki hogy egyel nagyobbat tettem rá.

márc. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!