Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legjobb pelenka?

Melyik a legjobb pelenka?

Figyelt kérdés
A Hugger-rol sok jot olvasni,de abbol melyik fele?Ujszulottnek kellene majd.Annyi fele van azon belul is.Vagy a libero,de abbol is melyik tipus?A gumis dereku a jobb?
2017. febr. 17. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen nincs.

Minden gyereknek másik jó, neked kell kitapasztalni, hog y nektek melyik jó, és közben akár a szükségletekhez igazítva változtatni.

2017. febr. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az a legjobb, ami illeszkedik a gyerekre. Nálunk hol a Pampers, hol a Libero a jó, nedvszívásra a Pampers Premium Care szerintem a legjobb, illeszkedésre az Active baby (zöld Pampers), a Libero minden tekintetben jó, bár szerintem kevesebb mennyiségű pisit bír. Újszülöttnél az illeszkedés fontosabb, mert valószínűleg gyakrabban kell cserélni, minthogy totál telelenne. Érdemes sokmindent kipróbálni, pici méretből kis csomagokat és kitapasztalod melyik illik a gyerekre.
2017. febr. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

ha sokat és hígat kakil, valóban jobb ha gumis. Én elég sok márkát végig próbáltam, és nekem a Pampers New Baby/Active Baby vált be leginkább, az gumis...ha ennél olcsóbb gumist keresel, akkor a Babylove is nagyon jó választás, a DM saját márkás pelusa. Nem gumisakat is használtam, mert a nagylányom ritkán kakil és viszonylag sűrűt...abból árérték arányban a narancssárga Pampers és a Bella Happy Baby (Auchan) vált be leginkább.

De tényleg rengeteg márkát végig próbáltam, és egyik se volt kimondottan csalódás, kivéve a Rossmannos Babydreamet...de mások írták már itt arra is jó..nekünk abból minden kifolyt. Ezért is igaz, hogy ahány baba annyi pelus válhat be..

2017. febr. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pampers es liberot szoktunk, de a legolcsobb tescos is ugyanolyan volt (bar talan vekonyabb, de igy se azott at). En egyszeruen nem ertem mit problemazik ezen mindenki.
2017. febr. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Dm Babylove nàlunk még nem folyt ki. Bírja az éjszakàt. Rossmann Babydream is ugyanilyen jo. Fehér pelusok kicsi mintacsíkkal. Van aki panaszkodik, hogy nem elég díszes, de az a lényeg hogy jol szivjon, nem az hogy mennyire csinivili
2017. febr. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!