Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányunk 14 honapos mult 3...

Kislányunk 14 honapos mult 3 honapja velünk alszik a nagy ágyba rendszeresen szeretném ha a kiságyába alunna hogy szoktasam vissza?

Figyelt kérdés
igazábol északa sokszor ébredt fel nem volt energiám ugrálni aztán betettem közénk most már ez a természetes neki
2011. nov. 5. 07:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha befér az ágyatok mellé a kiságya akkor az lenne most a legjobb. Persze pár éjszaka sírni fog, de kb 3 éjszaka alatt megszokja és szeretni fog ott is aludni. Ehhez kitartás kell, és jó pár éjszakát rááldozni.

Ha külön szobája van akkor oda betenni és neked mellette aludni pár napon keresztül.


èn pont ez miatt nem raktam az ágyunkba sohasem. Persze akadt 1-1 rossz éjszakánk. de 3-nál több nem volt. de ha lett volna sem adom fel. marad a kiságyban.


egyedül ne hagyd ha sír, mindig legyél mellette. mellette aludni azért jó mert nem érzi magát egyedül, és ha sokszor kel akkor neked is egyszerübb.


De ez másképp nem megy.

2011. nov. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nálunk egy gyerekágy megvétele lett a megoldás (aminek nincs rácsa). Ő is ott volt,mikor vettük, nagyon tetszik neki. Mellé tudok feküdni,az első pár éjszaka vele is aludtam.
2011. nov. 5. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!