Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kéthetes két napos korban...

Kéthetes két napos korban kell tenni valamit ez ellen (szopizás, alul folyt. )?

Figyelt kérdés
Baba szinte mindig több mint egy óráig eszik. Egyik cicit kiürÍti, böfi, másik cici, elalvás. Ez 40 perc, ok. Leteszem, 10 perc múlva ébred, megint eszik(nyeli is, nem csak cuppog) és Így talán elalszik. Magyarul egy evés majd' másfél óra. Normáli ez Így? Nekem nem tűnik annak. 50perc- óra oké de Így...
2010. okt. 26. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Kitartás! Nálam is ennyi ideig evett az elején, én sem tartottam normálisnak. De azt mondták, hogy az elején még természetes, mert még nem tud olyan ügyesen szívni. Aztán 2-3 hónapos korától egyre csökkent az időtartam, és elintézte 5-10 perc alatt.
2010. okt. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nálunk is ez volt az elején. egy evés 1,5 óra, majd elaludt és mikor felkelt megint 1,5 óra evés, majd megint elaludt és így tovább... olyan 6-8 hetes kora körül lett rövidebb a szopi és egyre-egyre rövidültek a szopizási idők, míg kb. 10 hónapos korára 5-5 perccel letudta a dolgokat :)

Kitartás és türelem

2010. okt. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Ezek szerint nem nálunk van a baj:).
2010. okt. 26. 14:17
 4/4 anonim ***** válasza:

Még nagyon kicsi, és könnyen elfárad, teljesen normális , hogy ilyen sokáig szopizik. ahogy erősödik, majd úgy csökken az idő, és 3-4 hónaposan majd vissza sírod ezeket az órákat, amikor már csak pár percig eszik, mert már jobban érdekli majd a külvilág.


Kitartás!!

2010. okt. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!