Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól lehet használni a...

Mikortól lehet használni a salvus vizet arcüreg át mosásra?

Figyelt kérdés
A sós vizes orrspray nem oldja fel neki az orrában a trutyit és vettem neki salvus vizet meg fecskendőt, hogy át tudjam mosni neki az arcüregét, viszont nem találtam infót arról, hogy 7 hetes gyereknek alkalmazható-e mar, vagy sem. Szerintetek?

#baba #Salvus #Arcüregátmosás #Salvusviz
márc. 25. 11:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy 7 hetes csecsemőt ilyen problémával az orvoshoz visz az ember....
márc. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Soha.
márc. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
26%
Alkalmazható már. De Sterimarral is át tudod mosni, az egy kicsit kíméletesebb.
márc. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Az orvos annyit mond hogy porszviozzam neki az orrát mert most amúgy is van ez a felső légúti vírus.

Sterimart használom neki, de nem oldja fel sajnos…

márc. 25. 12:54
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Feloldja az, csak a nyálkahartya ödema miatt nem dugul ki az orra. Vegyél Nasivin baby-t. Az segít.
márc. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 babyboom567 ***** válasza:
85%

7 hetesnek NEKED akkor kellene esetleg arcüreg mosást csinálnod, ha 3 naposjáróföldre vagy kocsival mindenféle civilizációtól,és a baba extrém taknyos,belázasodik levihetetlen magas lázzal, porszívó/áram/gyógyszer a láthatáron sincs,és kb a 2 rossz közül választod a kisebbiket.

De elérhető gyerekorvos, orrfül gégészet,klinika szakszerű segítség mellett, gyakorlatlanul,ne kísérletezz egy 7 hetes babán.

márc. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok gyakorlatlan mert már más gyereknek csináltam (sőt kiskoromban magamnak is, mert imádtam), csak azt nem tudtam hogy mennyi idős kortól lehet a salvus vizet
márc. 25. 13:25
 8/14 babyboom567 ***** válasza:
100%
Hát 7 hetesen biztos nem lehet.
márc. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
6-os, neked biztis nincs gyereked, vagy nem Magyarországon élsz. Szetinted ki fogja átmosni a gyerek orrát, a doki? Még a kórházban is odaadták nekem, mert erre nincs idő, ember. Szerinted hány anya mossa át a gyereke orrát? Megsúgom, mind.
márc. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 babyboom567 ***** válasza:
100%
De van gyerekem, és itt élek,és sosem mostam salvus vízzel és fecskendővel az orrát,az orrsziporszi pont elég hatékony számomra.És nekem sem az orrmosás ellen van kifogásom, mert láttam már videón NAGYOBB gyereknek,de nem 7 hetesnek!
márc. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!