Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ébredhet fel minden...

Miért ébredhet fel minden forduláskor? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Kisfiam egy éves. Mióta négykézláb tud menni(4-5hónapja) éjszakánként hanyatt fekvésből mikor át akar fordulni hasra négykézlábra áll vagy felül és sír, de csak ameddig vissza nem fektetem. Egy éjszaka ezt 2-3 alkalommal csinálja, de vannak éjjelek, mint pl. az elmúlt pár napban is, hogy nincs olyan fél óra, hogy ne kellene hozzá odamennem. De csak annyi, hogy visszafektetem, adok neki cumit és alszik is. Hogy vezethetném rá, hogy ha hasra fordul úgy is szundikálhat? Vagy mit tehetnék, hogy ne forgolódjon ennyit? Hálózsákban altatotom. Néha van olyan, hogy mire odamennék már eldől a fáradtságtól és beveri a fejét a kiságyba. Másnak is volt ilyen?
2010. okt. 26. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy melege van????????
2010. okt. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk a hálózsák volt a bibi.Annyit forgolódott állandóan a kisfiam,hogy szó szerint rácsavarodott a zsák.És ez zavarta,mert gátolta a mozgásában.
2010. okt. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
melege van vagy a hálózsák a ludas csak ezt tudom erősíteni:)
2010. okt. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!