Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A tápszertőo fájhat a hasa?

A tápszertőo fájhat a hasa?

Figyelt kérdés
Egy tápszert 1 hétig próbáltam adni kisfiamnak, nem tudom ennyi idő alatt meg tudja-e szokni. Eddig 3 félét próbàltam, de mindegyiktől úgy látom fáj a hasa.(DM sajátmárkás- ez volt talán a legjobb, ezzel kezdtünk, aztán Beba HA Sensiduo-ettől irtó büdikat kakilt, pukizott. Eléggé fújta, mert folyamatosan szeles volt. Lactogen harmony-ettől megy a hasa, hányt, szintén pukik. Visszaváltottam a dm-re, de most attól is óriási pukikat tol, nem úgy, mint az elején, akkor csak egy kicsit feszülgetett. Nem csodálom, hogy nem alszik nyugodtan. Mindig reggel fél 7 körül kakil… Csak éjszaka tápszerzik. 5-8x kel, sir, megfeszül, húzza lábát, óriásiakat pukizik… Aztán reggelre jön a kaka. Nem tudom mitévő legyek. 9 hónapos. Mindent bevezettünk, szépen eszik, de nem alszik nyugodtan, ha az esti tápszert nem kapja meg… Így nem vontam meg tőle. Adjak sima tejet neki?! ilyen is olvastam már. Köszi
márc. 28. 06:41
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Ne váltogasd !Egyik sem jó.Sajnos az összes tápszer ilyen.
márc. 28. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1, nem, nem az összes ilyen...

Van akinek beválik pl a Beba van akinek nem.

márc. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Fájhat a tápszertől a hasa. Ha gyakran váltogatod nem jó. Kb 2-3 hét míg megszokja a tápszert. Nem mindegyik tápszer válik be minden babánál.

Én tejet nem adnék neki még, de van aki 1,5 éves kor előtt bevezeti. Ebben te döntesz, mert mindig lesz olyan aki azt mondja adott meg olyan aki nem adott.

márc. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ!!
márc. 28. 11:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Esetleg ha kiprobalnatok tejmentes tápszert? Nincs tejallergiaja a babámnak, viszont nekünk is ez segített ugyanez volt mint nálatok
ápr. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!