Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátáplálásnál van valami...

Hozzátáplálásnál van valami ötletetek hogyan nyitná a száját a babám amikor etetném?

Figyelt kérdés
1 hó apja próbálkozok, több ízt is kipróbáltam de még eredménytelen 😒

#Szájnyitás
márc. 28. 09:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne erőltetsd, valószínüleg még nem áll készen.

Esetleg ha már ül, próbáld meg a blw-t. Mi blw-ztünk a kisfiammal 6,5 hónapos korától.

márc. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad erőltetni valószínű még nem áll késszen rá. 1-2hét múlva probáld újra.
márc. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem nyitja ki a szájat, vagy kiölti a nyelvét, akkor nincs készen a hozzátáplálasra.
márc. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

Iq teszthez kötném a gyerekvállalást.

Nem nyitja = nem áll készen.

Nem liba, hogy de akkor is megtömöm....

márc. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Azt hittem van valami praktika. De várok még akkor.


4/ senki nem mondta hogy megtömöm. Próbálkozok. Ha nem Próbálkozok akkor nem fogom tudni mikor áll készen. Az IQ teszt pedig lehet neked alacsonyabb mint nekem mivel nem ismersz nem tudhatod, valamint ha magasabb lenne ismeretlenül nem szólnád le a másikat ugyanis nem ismered a körülményeket 🤣 de jót nevettem köszi 😆

márc. 28. 11:27
 6/7 anonim ***** válasza:
57%
Mennyi idos a baba?
márc. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Milyen idős?
márc. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!