Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6,5 hónaposom csak bal oldalra...

6,5 hónaposom csak bal oldalra tud átfordulni. Jobb irányba fordulásnál megakad és sír. Olyankor megfeszíti magát és sír. Alig érek hozzá csak tényleg egy leheletnyit a lábához, és akkor átfordul. Ez baj? Márt mint hogy nem nagyon megy neki?.

Figyelt kérdés
Orvos, védőnő látta, semmi. Mondom ok! 👍🏻

ápr. 24. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem szakember ezen a területen. Ortopéd orvos vagy gyógytornász (azon belül esetleg dévényes).
ápr. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ortopéd orvos látta. Azt mondta minden szuper. Nem tudom, talán az lehet a baj, hogy nagy baba. De kezdek aggódni. Ha még ezt olvassátok, elfelejtettem megkérdezni, hogy milyen bajok adódhatnak ebből?
ápr. 24. 16:26
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez volt a lányomnál. Én 6 hónaposan vittem Dévényeshez, kicsit feszes volt a válla, a törzse pedig enyhén hipotón. 2 hónapig jártunk dévényre és tsmt-re és tökéletesen rendbejött.
ápr. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!