Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hosszabb repülést babával...

Hosszabb repülést babával hogyan szoktatok megoldani (14-15 órás repülőút)?

Figyelt kérdés

Kétszer utaztunk vele repülővel, Európán belül, mind a 4 repülést átaludta.


Viszont Seattle-be utazunk ebben a hónapban, ez lesz az első nagyobb utazásunk hármasban (ott már anyósomék várnak minket, isten áldja a nagyszülőket:D).


Van bármi tippetek, segítségetek, ami nektek nagyon bevált és esküsztök rá?


(7 hónapos)



ápr. 1. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem tudsz előre felkészülni, lesz ami lesz, annyi hogy gondold végig nagyon alaposan mit pakolsz be, jó sok fertőtlenítő kendő, stb legyen nálad, nálam legalábbis az alap.
ápr. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
26%

Nyilván nem buli az utasoknak meg a személyzetnek a síró gyerek - de a szülőnek sem. Nem azért utazik, hogy mindenkinek xar legyen. Országon belül oké, mehetne épp autóval is, de tengerentúlra nehéz lenne...


Nagyon nem tudok tanácsot adni, kérdező. Remélhetőleg az út nagyobb részét atalussza majd. Ha nincs még meg a jegy, akkor próbáljátok éjjeli járattal menni, ott nagyobb az esély rá, hogy aludni fog, hiszen az a napi ritmusa is.

ápr. 2. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%
7# Akkor pedig tessék panaszt tenni a légitársaságnak. Vannak lehet már olyan járatok, ahol tudsz utazni gyerektelenül. Ameddig nem tiltott, márpedig nem az, addig nem kell beleállni a másikba, szerintem. Ők is kifizetik a jegyet. Még többet is, mint te. :) Olvasgasd a szabályzatot. És azért pl nem fogok nem meglátogatni évente 1x gyerekkel nagyszülőket, aki mondjuk lehet nem tud hozzánk utazni, mert egy gyakoris gyerektelen ott csücsül a gépen. Más is kifizeti a jegyet, úgyhogy kuss. Én se azért fizetem, hogy az arcod nézzem, elhiheted. Mondom ezt úgy, hogy nem utaztam repülővel kis picivel, de vonattal kellett már és a fél órás úton is voltak ilyen kis gyökerek, akik a szájukat húzták a csendbe, ölbe ülő gyerekre... még jó, hogy csak azt, mert ha megszólalt volna netán kap a pofájára. Ti ki se mozduljatok, szerintem.
ápr. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
68%

Ja és 7# a repülőn nem kötelező pihengélned. Majd pihengetsz utána, csak kibírod szerintem felnőttként. Ha meg nem, te vagy a nagy gyerek...


Annyi kérdező, hogy én is alvásidőre tenném. Átaludná nagy részét az útnak.

ápr. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!