Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tornaztassam, ha...

Hogyan tornaztassam, ha egyszeruen nem hagyja?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kisfiam mozgasfejlodesben le van maradva, ez kb kezdettol fogva igy volt, jarunk is tornara folyamatosan.

Ami a problema, hogy kb 2 honapja kezdte azt, hogy abszolut nem egyuttmukodo, az egy dolog, hogy sikitva sir, de annyira fesziti magat, hogy semmilyen gyakorlatot nem tudunk vele vegig csinalni. Most kezdenenk a tsmt tornat, nem tudom ott mi lesz, eddig sima gyogytornara es uszasra jartunk, neurologus ajanlasaval.


Nincsen fajdalma, orvostol orvosig jarunk amugy is es egyebkent magatol is meg tudja csinalni a feladatok egy reszet, akkor nincsen baj, de ha mi szeretnenk tornaztatni, kiborul. Mar lassan hozza se erhetek, annyira sir. Nagyon faj ezt latni, de nem tudom mit kezdhetnenk vele.


Valakinek tapasztalat? 1 eves. Mar gondoltam arra is, hogy kapcsolok neki addig meset (nalunk nincs kepernyozes meg), de nem tudom mennyit segitene, lehet csak olaj a tuzre, mert akkor meg erre is raszokna.


ápr. 4. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
3 éves koráig nem csinálta meg a tsmt gyakorlatokat. Ezért jártunk dszit tornára inkább, aminek sok értelme nem volt, de ha egy gyógytornász tornaztatja azt megcsinálta, velünk szülőkkel nem, egyéni tsmt-re kellett volna vinni inkább, csak olyat nem találtunk. Viszont 3 évesen már volt kedve és a gyakorlatoktol is függ, akkor találtunk olyan gyógytornászt, aki direkt olyan tornasort írt fel, amit szívesen megcsinált.
ápr. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hívj gyógytornászt!

Születése óta hordtam a lányomat és otthon is tornáztattam, de volt egy pont, ahonnan már nem ment egyedül. Akkor többször hívtam a magán gyógytornászunkat és együtt csináltuk.

ápr. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt. A gyógytornász javaslátára mi is elkezdtük a tsmt-t. Öszintén szólva az első 2 hét itt is katasztrófa volt (2 naponta kell csinálnunk). Aztán a tsmt terapeutával egyeztetve megvariáltuk a gyakorlatok sorrendjét, és így elviselhetőbb volt. Most vagyunk a 3. feladatsor végén, már ott tartunk, hogy nemcsak, hogy hagyja, hanem még élvezi is.
ápr. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!