Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a helyzet már a vigantollal...

Mi a helyzet már a vigantollal? Mit adtok a babának helyette? Én kiviszem naponta 1 órát és nincs d vitamin. De mi van, ha nem lesz napocska?

Figyelt kérdés
2010. okt. 26. 20:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én adom neki a vigantolt, felírta az orvos és nem gumisat adtak a gyógyszertárban. Nem is tudtam erről a botrányról. Nálatok nem lehet kapni az újat?
2010. okt. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Van már műanyag cseppentős vigantol, azt használjuk.
2010. okt. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Van új Vigantol, már elég régóta lehet kapni. Írass a dokival és váltsd ki.
2010. okt. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Új vigantolt használom már. Egy napot nem adtam a gyereknek, mert vasárnap tudtam meg az iwiw-en a dolgot és aznap nem adtam, de hétfőn felírattam a dokival elmentem a receptért és gyorsan kiváltottam. 311 ft volt asszem. azóta azt kapja.
2010. okt. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A régit használom. Semmi bajuk.
2010. okt. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a védőnőm, hogy a napoztatás nem elég, mert ilyenkor még nagyon gyorsan nőnek a csontjai a babának. Szerintetek semmi baja nem lesz, hogy fél éven keresztül adtam a visszavont Vigantolt a babámnak?
2010. okt. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
utolsónak. Mo.-ra nem került a szennyezett Vigantolból. Csak azért vonták be, hogy megszüntessék a gumicseppentőset.
2010. okt. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én már kiváltottam az újat, azt kapja.
2010. okt. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Igen azt mondják, hogy mo-ra nem került be a szennyezetből, hát én megnéztem az OGYE honlapján, ott fel voltak sorolva azoknak a sorszám amit bevontak.Nekem két üveggel volt itthon, hát mindegyiknek ott volt a száma!

"A"

2010. okt. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
2010. okt. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!