Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adnátok büfi trüköket? Egy...

Adnátok büfi trüköket? Egy óras nyúzás után ha sikerül a 6 hetesemnek büfizni,azt is csak úgy ha kézről kézre adjuk..

Figyelt kérdés
ápr. 6. 18:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igényli a büfiztetèst? Mi sosem büfiztettük. Nem nyelt sok levegőt, nem kellett neki.
ápr. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen,mert hasfájós. Meg ha nem sikerül büfizni van,hogy 2 óra múlva bukik,nyugtalan
ápr. 6. 19:03
 3/13 anonim ***** válasza:
A mi kislányunk sem igényelte. Nem is nagyon büfizett és nem is igen bukott. vagy látod rajta hogy igényelné?
ápr. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem láttam az írásod..:)

Esetleg az alkarodra hason fektetve?

ápr. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Azt nem probáltam,ugy a hasfájast szoktuk orvosolni🙂
ápr. 6. 19:28
 6/13 anonim ***** válasza:
Esetleg ülve? Ráülteted a térdedre, tartod a fejét, másik kézzel kicsit simogatod, ütögeted a hátát.
ápr. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nálunk csak a sétálás vált be. Ha egy helyben vagyunk semmi. Ha sétálunk közben vele akkor meg büfizik.
ápr. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk az vált be, hogy a vállamra olyan magasra tettem, hogy a kezei átlógtak a vállamon. A hátamra lógtak kb, nem tudom jobban elmagyarázni, remélem érted. Így a gyomra a vállam környékére esett, és kicsit járkáltam vele, pár lépés után meg is volt a büfi. Segített, ha a gerince mellett 2 oldalt simogattam felfele felváltva egyik oldalt, aztán a másikat. Meg még az vált be, hogy függőlegesen tartottam magam előtt, háttal volt nekem, és az egyik kezem a feneke alatt volt, a másik karom pedig előtte, így a hasánál, gyomránál.
ápr. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
8as pont így csinálom,de nagyon nehezen büfizik,ha meg nem,akkor mégjobban fáj aztán a hasa
ápr. 6. 21:39
 10/13 anonim ***** válasza:
Hány hetes? Mitől fáj a hasa? Ha anyatejes lehet valami olyat eszel mindig, ha tápszeres akkor lehet rossz a táp.
ápr. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!