Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Van olyan hely ahol magamnak...

Keciei kérdése:

Van olyan hely ahol magamnak ölhetem le az állatot amit elotte vagy utána megvásárolok és elfogyasztok?

Figyelt kérdés
Van ilyen farm vagy kulon vadasz engedely kell hozza?

2021. máj. 8. 13:29
1 2
 1/16 Katona Dius ***** válasza:
100%

Nos, ha pl tyúkot ilyesmit akarsz, akkor megveszed, hazaviszed, leölöd, feldolgozod.

Ugyanez bármilyen szárnyassal, ha kertes házad van, akkor disznóval, birkával, hasonlóval megoldható.

Viszont nem tudom, van-e ilyen hely kimondottan.

2021. máj. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
Visegrádon hallottam egy étteremről, ahol kifoghatod a halat, amit megsütnek neked, talán pisztrángot.
2021. máj. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Szuper koszonom a valaszokat ! Tehat ha veszek egy tyukot azt gond nelkul leolhetem a kertbe engedely nelkul?
2021. máj. 8. 13:39
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Tyúkot? Persze! Csak a tehén és a ló leöléséhez kell állatorvosi engedély, ha jól tudom.

Nyulat is ölhetsz otthon.

2021. máj. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
32%
Igen okos ember
2021. máj. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
100%
Tyúk, liba, kacsa, disznó otthon is vágható, persze az állat fölösleges szenvedése nélkül.
2021. máj. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Katona Dius ***** válasza:
100%

Természetesen. Az már, hogy "tapasztalatlanként" mennyire tudod majd szépen felpucolni, más kérdés, de ha van ismerősöd, aki tudja, kérhetsz tőle tanácsot, vagy azt, hogy mutassa meg, hogyan kell.

Tyúkot, libát, kacsát, pulykát, stb... ezeket gond nélkül feldolgozhatod otthon.

Most hirtelen nem is tudom, van-e olyan haszonállat, aminek a leölésére engedélyt kell kérni. Úgy gondolom nincs, de lehet rosszul tudom.

A tyúk viszont biztos nem tartozik ezek közé.

2021. máj. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
72%
Pont most akartam feltenni a kérdést, hogy kell-e valami környezetvédelmi engedély, ha a kertben le akarom tépni a paradicsomot...
2021. máj. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
98%

Magad reszere tarthatsz haszonallatokat termeszetesen, kutyat nem erdekli, hogy most megeszed-e oket, vagy csak simogatod.

Ha eladni akarnad oket, az mar mas teszta. Bar nyilvan a szomszed mari neni sem egyeni vallalkozo szerintem, es megis eladja a tojast a kornyekunkon :D

2021. máj. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
67%
Erdő + vadászati vizsga.
2021. máj. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!