Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek érdemes lenne...

Szerintetek érdemes lenne cumival próbálkoznunk az utazáshoz vagy felesleges? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Kislányom 4 hónapos, nem kap egyáltalán cumit/cumisüveget. 100% anyatejes. Viszont egyre nehezebben viseli az autós utazást, nagyon sír a hordozóban. Városban megoldom, hogy inkább járok villamossal, gyalog, viszont hamarosan utaznunk kell hosszabban (200km) és rettegek előre hogyan fogja elviselni. Gondoltam rá, hogy esetleg bevezetem nála, h csak utazáskor adok neki cumit hátha jobban viselné így a dolgot. Járt valaki esetleg hasonlóképpen? Szívesen vennék tanácsot.

ápr. 8. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Könnyen megeshet, hogy el yem fogadná. Más megoldásban gondolkodj.
ápr. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én teljes lelki nyugalommal adtam volna cumit mindkét gyerekemnek, de mindkettő öklendezve kiköpte. Illetve a nagyobbik fogzásnál rágta a kemény részét...

Szóval nálunk ez nem vált be. Ha messzire utazunk, sok megállót tervezünk, illetve alvásidőben próbálunk menni.

ápr. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én babámmal is ez van, ő is 4,5 hónapos és nem fogadja el a cumit. Mi mindig alvásidőre időzítjük az utazást, így a nagy részét át tudja aludni, amikor meg üvöltene, csörgőzök (olyan játékkal, ami csak az autóban van) és énekelek neki, ez egy darabig beválik. Ha pedig már az sem, vagy elviselem és vigasztalgatom közben, vagy ha tudunk megállunk, kicsit kiszállunk, ha belefér az időbe, séta, ilyesmik.
ápr. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem szólókkal, nem biztos, hogy elfogadja a cumit. Inkább több megállót és játékokat javaslok (amivel máshol nem játszik).

Rossz esetben cumizavar is kialakulhat, sajnos ilyen kevéstől és ennyi idősen is.

ápr. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!