Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Játék ügyben kérnék...

Anyukák! Játék ügyben kérnék segítséget! Mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

21 hónapos a kislányom és most legszívesebben olyan dolgokkal játszik ami össze lehet dugni(pl.babakocsi,etetőszék öve,lázmérőtartó+a teteje stb).

Ilyen típusú játékot,játékokat keresnék(remélem sikrült érthetően leírnom).Mit ajánlanátok?

Válaszaitokat előre is köszönöm!


2010. okt. 27. 12:56
 1/6 anonim ***** válasza:
2010. okt. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy le fognak pontozni, de pet palack és fakanál? vagy ha nem rág meg mindent akkor wc papír guriga és abba is dugdoshat bármit kedve szerint...

Csak azért ajánlok ilyeneket, mert nekünk rengeteg játékunk van (túl sok is), de mindig a használati tárgyak a legvonzóbbak.

2010. okt. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]

Ezen az oldalon egyébként rengeteg ilyesmi játék van. [link]

2010. okt. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
igen utolsó igazad,van de azért ajándéknak csak nem ad az ember wc papír gurigát.én is tudom,hogy ezekkel nagyon jol el lehet lenni.nekem is ennyi idős a fiam,de ajándéknak rendes játékot veszek neki.és szerintem ezzel mindenki így van.
2010. okt. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Matrijóska baba
2010. okt. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

PET palack+fakanál. :)))

A kisfiam 19 hónapos, és a wc papírtartó rúdról le, majd fel a gurigákat. :)

Montessori-torony, vagy hasonló. Kalapácsos játék (azt ütögetni is lehet, műanyag építőkocka hasonló elven: egymásba illeszthetők.

2010. okt. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!