Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babakocsival kapcsolatban...

Babakocsival kapcsolatban szeretnék segítséget kérni. Milyen babakocsit ajánlanátok egy téli ( november ) babának?! 40-60 ezer körüli árban kéne. Panelba. Tehát könnyű legyen viszonylag mert a 4. -re kéne cipelni.

Figyelt kérdés
Leginkább szerintem olyan többfunkciós babakocsi lenne jó, amihez csak a merevített falú mózes és a sportrész van.. tudnánk használni 0-3 éves korig.
2011. febr. 26. 15:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk Baby Merc-ünk van.Nagyon maszív strapabíró.

Van hozzá, mózes,hordozó stb...

Lassan megválunk tőle s 45 000 ft-ért meghirdetem.

Gyönyörű,tűzpiros.Ha esetleg érdekel írj privit!

2011. febr. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

huha, ez jó kérdés, engem is érdekelne mit ajánlanak, mert én eddig akárhogy kerestem, nem találtam olyat, amit a másodikra fel tudok egyedül hozni olyan könnyű, viszont téli babának jó...

Bocsi, hogy nem a kérdésre válaszolok, nekem októberben született babám, mi egy lengyelt, baby merc-et vettünk.Én nem tudom egyedül cipelni, az jó, hogy férjem itthon dolgozik, így segít....na de nem lesz ez mindig így, ezért keresek én is egy könnyebbet.Csak nekem az a bajom a szétszedhetősekkel,hogy szerintem a kisfiamnak nem lenne elég hosszú a mózes....

Amúgy az egyik ismerősömnek hauck malibuja van, ő nagyon szereti, azt mondta fel tudja vinni lépcsőn, nem nehéz.

De itt sokan szidták, hogy elég gagyi...minden esetre nekem eddig az volt a legszimpibb, majd megnézem élőben is.

2011. febr. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
16:55 ös vagyok, milyen vicces, hogy az első pont baby mercet ajánl:)))Tényleg jó kocsi, de kizárt hogy felcipeld majd a 4.re!!Hacsak nem valami erőművész vagy:)
2011. febr. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

nekünk coletto aveo van (a 4 kerekű), szerintem nagyon jó. viszonylag könnyű, de nem a legkönynebb fajta. érdemes megnézni.


[link]

2011. febr. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
A Baby Merc és a Kunert babakocsik jó kocsik de nem cipelni valók!Én a 3 db terasz lépcsőnkön alig tudtam le-fel vonszolni...:)
2011. febr. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat.

A baby merc babakocsik nagyon tetszenek amúgy, meg a hozzá hasonlóak.. de ha nem tudom egyedül felcipelni a 4.re akkor esélytelen és értelmét nem látom, hisz nem lenne mindig segítségem.

Arra gondoltam az lenne a legjobb ha egy könnyű babakocsit vennék amihez van pl textilmózes.. abba hazahozni kórházból.. valamint ugye a babakocsiba jó.. a háttámlája ugye állítható lenne így később ülhetne benne.. és venni mellé igazából egy akármilyen hordozót.. amibe ha csak leszaladok valahova levihetném, nem kéne babakocsit cipelni.. plusz az autóba is jó ha van, bár nem autókáznánk túl sokat szerintem.


na hát most nem tudom találok e ilyet.. normális áron.. és tényleg normálisat :D

2011. febr. 26. 18:55
 7/16 anonim ***** válasza:
Nekünk Kunert van, nagyon jó kocsi, az én kicsikém is téli baba, de nagyon nehéz, pedig szépek és strapabírok és nem utolsósorban alacsony az áruk.
2011. febr. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
én a föl, le szaldagáláshoz hordozókendőt használnék a helyedben, sétához, bevásárláshoz babakocsit.
2011. febr. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
még 1: az Espiro magic is nagyon könnyű, jó, igaz, szerintem 6 hó után tökéletes.
2011. febr. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszi nektek is!

A 3kerekű babakocsival az a bajom, hogy nem szeretnék igazán 3 kerekűt.. :D


A kendőre én is gondoltam már, ez a kisebb dolog, hogy kendő/hordozó..

Inkább maga a babakocsi kérdés megoldatlan...

Ha tudnék 80-100 ezreket költeni babakocsira, nem gondolkoznék.. így viszont kénytelen vagyok.

Úgyhogy várom továbbra is a tippeket variációkat..

:)

2011. febr. 26. 20:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!