Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig használtatok rácsvédőt?

Meddig használtatok rácsvédőt?

Figyelt kérdés
Az én babám még sokszor hadonászik a kiságyban, nem akadhat be a keze 2 rács közé és törhet el, ha leveszem a rácsvédőt? Lejjebb akarom rakni a matracot. Ti visszakötöttétek ilyenkor vagy nem?

ápr. 15. 09:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
2 gyerekem van, egyiknek sem volt rácsvédője.
ápr. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk végig volt, de hasznát csak addig vettem, amíg csak forgott. Sokszor csapódott neki. Nekem hasznos volt.


Amikor lejjebb tettük a matracot, akkor tök fölösleges volt, mert ahogy járkált körbe-körbe mindig letaposta, meg tépkedte. Volt, hogy éjszaka kikalimpált a keze vagy a lába a rácsokon, de sosem szorult be vagy ilyesmi.


Aztán 11 hónaposan leesésgátlós "nagyfiús" ágyat kapott, annak a karfájára viszont feltettem körbe a rácsvédőt, mert állandóan lefejelte álmában.

ápr. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte nem volt, mert olvastam hogy fulladásveszélyes. Aztán mikor koppant a feje a rácson állandóan mert feltolta magát, akkor lett. Aztán levettük mikor már kicsit nagyobb lett, de pár hónapja megint visszatettük mert elkezdte kirakni a lábát és beszorult állandóan a térde.
ápr. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Sose raktam rácsvédöt..
ápr. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Sosem volt racsvedoje.
ápr. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kb 3-4 hónapos koráig. Folyton le akarta szedni, alá bújt. Fulladás veszély miatt inkább leszedtem.
ápr. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem volt.
ápr. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt és nem is lesz. Most 4,5 hónapos, már koppantja a fejét a rácson, de inkább koppantsa, mint belefolytsa magát.

Elinte egy kis takarót ott tartottam az ágya végében összehajtva, de amikor egyik nap arra mentem be, hogy teljesen magára húzta és úgy kalimpál alatta, mint aki nem kap levegőt, azóta teljesen üres a kiságy, csak a gumis lepedő van benne.

ápr. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Igazabol pont hogy a racsvedot nem ajanlajk fulladasveszely miatt… hidd el ha be is akad a keze olyan hangosan fog sirni hogy eszre fogod venni. Nem fogja eltorni a sajat kezet.
ápr. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!