Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az egypetéjű ikerbabáknak a...

Az egypetéjű ikerbabáknak a köldökük is teljesen egyforma lesz? Hogyan lehet őket nagyon piciként megkülönböztetni?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy sokszor az egyikük kisebb valamivel születéskor, de ha nagyjából ugyanakkorának mérik őket, tehát várható születéskor nem lesz nagy különbség és mondjuk egyikükön sem lesz egy látványos anyajegy, akkor hogyan különböztetik meg?

ápr. 18. 20:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Rajtuk hagyják a karszalagot.
ápr. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

Kèszüljetek 2 különböző színű körömlakkal. Minèl hamarabb kenjètek egy-egy làbujjkörmükre, ha megoldhatò, akàr a szülőszobàn, aranyòra utàn.

Nekem 1 gyerekem van de mkndig lecsùszott a kar-meg làbszalagja. Ebben nem lehet teljesen bìzni.

ápr. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
25%
Ha lányok lehet más fülbevalójuk. Fiúknál egyiknek nyírni a haját, másiknak nem. Körömlakk esetleg, bár ezt lehet nem kennék újszülöttre. Vagy vennék ilyen cumi láncot, és csak a nevük lenne odatűzve. Idővel csak lenne valami különbség rajtuk, addig azért lehet ezekre figyelni.
ápr. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kezd azzal, hogy nem öltözteted őket egyforma ruhába
ápr. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Pár éve volt itt egy kérdés, hogy anyuka kialvatlanul, félkómásan fürdette az ikreket, és fürdés után nem tudta eldönteni melyik melyik, és most mit csináljon...

Szóval a ruha önmagában nem elég. Én is a körömlakkra, alkoholos filcre, különbözô hajnyírásra szavazok.

ápr. 19. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hajnyírás marad, nem akarom a lakkot, nem biztos hogy túl egészséges, ha lenyalogatják és a szájuk a kerül.
ápr. 19. 04:43
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

5,6!


Ha lesz hajuk!

ápr. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én az elejétől máshogy öltöztetném őket. Egyszerre meg otthon úgysem lennének öltöztetve, hogy pucéran vagy pelusban összecseréljem. 😄


Ahol én szültem, ott amúgy 2 karszalag volt. Egy textiles rávarrt, meg a klasszikus kórházi. A textilest is úgy kellett szétvágni itthon, baromi erős anyag volt. Arra tollal volt a vezetéknév ráírva.

ápr. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A köldök az egy heg, az nem lesz egyforma.
ápr. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!