Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, ha evés nélkül aludt vissza?

Baj, ha evés nélkül aludt vissza?

Figyelt kérdés
5 hónapos a babám, 3 körül felkelt éjjel, akkor megetettem, és rögtön visszaaludt. Majd kelt 5:20 körül is, de mivel 3-4 óránként szokott enni, így kértem a férjemet, hogy most keljen hozzá ő, még picit pihennék. Erre bealudtam, és arra keltem fél7-kor, hogy letette aludni, pedig még szerettem volna megetetni. Most lelkiismeretfurdalásom van, hogy fel se keltem hozzá, és evés nélkül kellett visszaaludnia. Éhes lehet vajon, vagy emiatt nem fog eleget aludni ha felkel az éhségtől?
ápr. 20. 07:18
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Ha nagyon éhes lett volna, akkor sírni kezd. Ne aggódj, semmi baja nem lesz.
ápr. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugalom a fiam ennyi idősen 12 órákat aludt egyben éjjel. Semmi baja nem lett szopi nélkül. Nappal bepótolta. Ne emészd magad emiatt.
ápr. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ennyi idősen már nem evett éjszaka. Nem lett baja. Ne legyen lelkiismeretfurdalásod, mert egyszer fáradt voltál.
ápr. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lenne már baj.

Amúgy nem értem a koncepciót, az volt a terved, hogy a férjed legózik vele még 40 percet, aztán átmész szoptatni...?

ápr. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha elaludt, nem volt éhes. Ha pedig éhes lett volna, nem értem azt, hogy te még pihenni akartál. Ha éhes a gyereked, kelj fel, adj neki enni.
ápr. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért kéne megetetni a nem éhes gyereket?
ápr. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Oh hidd el ha éhes lenne akkor vissza sem aludt volna hanem üvöltene.Nyugi, ne aggódj 💕
ápr. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz. Enyem is majdnem 5 hónapos. Ejszaka csak egyszer etetem. Ha kel csak ringatom es vissza alszik
ápr. 21. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!