Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy utasíthatom vissza...

Hogy utasíthatom vissza sértődés nélkül az ezer éves kisruhákat/cumisüvegeket/stb-t?

Figyelt kérdés
A párom nagymamája 22 éve! őrizgeti a régi babaruhákat, cumisüvegeket, kiságyat, bölcsőt meg sok kacatot. Mindenáron ránk akarja tuszkolni. Mi mindenből újat vettünk/veszünk. Hogy hárítsam sértődés nélkül?
2008. aug. 27. 13:12
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Szia! Nálunk ugyanez volt! Én szóltam mindenkinek hogy mi mindenből ujjat veszünk, mert ez az első gyerek,és ha magunknak új ruhákat veszünk akkor a picúrra nem fogunk használtat adni! Ezt értsék meg ,mert a legjobbat akarjuk mindenből! Szerencsére senki nem sértődött meg. Aki meg mégis adott az mind a szekrény mélyén hever! Majd oda adjuk valakinek.
2008. aug. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudod oket valahova elsuvasztani, pl. padlas, pince?

Csak mert hat a nagyik bizony torekenyek mar.

2008. aug. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Sztem fogadd el nyugodtan és utána tüntesd el...Mármint nem elégetni,hanem valami titkos helyre. Én is ezt csináltam...:S:)
2008. aug. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy van még egy unokája, ő most 16 éves. Ezeket a cuccokat használta a párom, majd visszakérte őket a nagyi hogy elteszi a következőnek. Használta a második unoka, aztán ugyanúgy visszakérte és eltette a !padlásra!. Félek, ha elhozzuk és kidobjuk, egy idő után eszébe jut visszakérni, hogy elteszi a következőnek. Raktározni nem tudjuk, panelban lakunk. Nem fogja fel, hogy nem kell. Van abban minden: body, rugi, cumisüveg, cumi, pelenka, szakadt-foltos ruhák, !bugyik!. Már ott tartok, hogy ha nem muszály, nem akarok találkozni vele. Mindig felidegesít az értetlenségével és megfájdul a hasam. 24 hetes vagyok.
2008. aug. 27. 13:28
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nos velem ugyanez van,csak nem babaruhàkkal. A szomszédom(ràadàsul nem is olyan idös)tuszakol élelmiszereket ràm,többek között kiszàradt trappista sajt,lejàrt szörp,lejàrt vitaminok,ételmaradék,4 éve szekrényben felejtett nutellàk,hu gyakran fordul fel a hasam,és utàlom elfogadni,de ha nem fogadom el,viccen kivül a postalàdàmba teszi.nos én elfogadom és azonnal a kukàban landol(a pàrom màr kivan készülve.)

a te helyzetedben is ezt tenném,de utolag irtad,hogy nincs hely,hàt akkor mondd meg,hogy màr mindentt megvettél,és nem tudod hovà tenni,vagy kerüld el,mig lehet.Sajnos sok ilyen ember létezik.

2008. aug. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Kitartás!! Valahogy mégiscsak próbálkozz még, és inkább ne hozd el tőle a cuccokat!!

Én majdnem kaptam a családtól egy 40-50 éves gyerekágyat!!! Megúsztam... Kimagyaráztam, hogy nehogy már öregebb legyen a kiságy, mint apa+anya+gyerek együttvéve :) Hajrá!! Üdv 25 hetes kismami

2008. aug. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Rám éppen egy gusztustalan babakocsit akarnak tukmálni. Én azt hazudtam, hogy már kaptunk egy újat az anyósomtól. (Persze holnap fogom megvenni én a párommal...)

Gyerekülést sóztak még ránk, azt pedig szépen hazahoztuk és a kukában landolt.

Szerintem az jó szöveg, hogy már kaptatok valaki mástól :) Így a Nagyító is megnyugszik, hogy nem költekeztek annyira nagyon. Próbáld meg, és sok sikert!


37 hetes kismama

2008. aug. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is azt mondtam az értelmesebbjének, hogy "köszi, de már kaptunk anyukámtól...", de pl. a párom nagymamája is ilyen, és őt muszáj volt leállítanom, mert már tényleg kiborító volt. Egyszerűen megmondtam neki, hogy köszönjük, de nem. Mi is mindenből újat vettünk, jó minőségűt, mert szerencsés helyzetben vagyok és megtehetem, magunknak is igyekszünk a legjobbat, hát még a picinek!
2008. aug. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!