Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 8 hónapos. Nagyon...

Kislányom 8 hónapos. Nagyon okos, értelmes baba. Nagyon fontos, hogy éjszaka és nappal 1-2 kivételt leszámítva nagyon jól alszik. 2x2-2.5 órát nappal.( de-du) Viszont amikor fent, sír, nyögdécsel, hisztizik. ?

Figyelt kérdés

Mindegy hol van,ha viszem magammal oda ahol dolgom van, akkor is, ha nem, akkor is.

Ne ertsetek felre, nem azt várom hogy lefoglalja magát egész nap vagy hossgabb időre. Amit "elvárnék" az 2-3 csendes perc, amíg eszek, vagy wc-n vagyok legalább.

Lassan 4 kerek hónapja a napjaink, az alvasok kivetelevel sajnos nem tulzok reggel6-este fel9ig orditassal telnek.

Ugy erzem kifogytam. Nem birom ezt mentalisan, pedig vegtelen. Türelmes vagyok vele, orakat setalok vele, hogy ne sirjon. Ugy erzem ez mar nem "normális ". Értem, hogy jön a foga, nem úgy áll a hold, de minden áldott nap rossz neki minden?


ápr. 20. 08:40
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ki kellene vizsgáltatni a gyermekorvosnál.


Más tünete nincsen? Nem fájlalja valahol? Fülét pl.? Nem függhet össze a hozzátáplálással? Miket eszik, pisi-kaki rendben?

ápr. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen. Pisi kaki, rendben. Étvágya ok..

Azt is próbáltam, hogy nem adok egy hétig csak tápszert, puret főzeléket nem.

Semmi valtozas

ápr. 20. 08:53
 3/5 A kérdező kommentje:
Voltam mar vele, gyerekorvosnal/korhazban. Ott vigyorgott.. haza us zavartak minket :)
ápr. 20. 08:54
 4/5 anonim ***** válasza:
56%

Mennyire ismerős. Nem kell semmit vizsgálgatni rajta, simán többemberes baba. Kisfiam amíg nem tanult meg önállóan járni, kb 14-15 hónapos koráig csak üvöltött, ordított, sírt. Üvöltött, ha le volt rakva, ha felkeltem mellőle, a babakocsiban, az autóban, hordozóban, csak kézben nem, de azt is úgy, ha mozgásban voltam vele, ha megálltam, sírt. Semmit nem tudtam tőle csinálni. Egyszer mérgemben leraktam, kitakarítottam a házat, ő addig üvöltött órákig, szóval nem, nem hagyja abba és nem azért, mert így lett szoktatva. Reggelente mikor felébredt, már görcsben volt a gyomrom, sokszor már reggel 8-kor ki voltam készülve. Minden nap alig vártam, hogy este legyen és aludjon. Védőnőnél, orvosnál, ha jött hozzánk valaki vagy mi mentünk máshoz, akkor csend volt, el sem hitték, hogy milyen.

Mikor megtanult járni, mintha elvágták volna a sírást. Nagy kő esett le a szívemről. Utána nem állt meg soha, ment amerre látott, kb egész nap sétáltunk és csak ment fáradhatatlanul, de inkább ez, mint az állandó ordítás. Igazán könnyebb akkor lett, mikor 2.5 évesen megtanult beszélni. Kb akkortájt nyugodott le, és nem kellett egész nap róni vele a várost vagy ha anyámnál voltunk, akkor a falut.

Ha van Facebookod lépj be a többemberes babával az élet csoportba.

ápr. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon ismerős. Annyi a különbség, hogy babakocsiban, kocsiban általában nem ordít. Ott el van.

Illetve ha máshol vagyunk, ott is. Csak velem/nekem csinálja ezt.

ápr. 20. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!