Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Dr. Novák Hunor fitymakisokosá...

Dr. Novák Hunor fitymakisokosát erdemes megvenni?

Figyelt kérdés
Valakinek sikerult ezzel fitymaszűkületet megoldani?
ápr. 23. 11:14
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Biztos hogy szűkület van?

Vagy csak túl korán akarod, hogy az élettani szűkület megoldödjon?

ápr. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%
Novàk Hunornak egy fillèrt nem adnèk semmièrt, falra màszok tőle. Inkàbb külföldj forràsokbòl keresnèk megoldàst, akàr ingyenest, akàr fizetőst.
ápr. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
3,5 eves meg semennyire nem jon fel neki.
ápr. 23. 11:55
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
Háziorvos nézte? Nekünk anno azt mondta, 4 éves korig nem érdemes foglalkozni vele. Időnként oltásokkor megnézetem vele, de továbbra is ezt mondja.
ápr. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%

Én megvettem, elsőgyerekes anyuka vagyok, nagyon sokat segített abban, hogy hogyan is kell ennek működnie, mi normális és mi nem az - sok benne a képanyag és tényleg sok volt számomra a hasznos információ, tanács.

Pedig előtte rengeteget olvastam, de egyrészt sok egymásnak ellentmondó információ volt, másrészt nem állt össze ilyen kerek egésszé, pedig nem vagyok aluliskolázott, szövegértési nehézséggel küzdő ember.


Viszont te félreérted szerintem ezt a videós dolgot. Ez nem arra van, hogy te ebből megoldd otthon a problémát. Ez segíthet megelőzni a gondot, illetve abban segít, hogy felismerd, ha gond van és időben szakemberhez tudj fordulni. Meg hogy el tudd dönteni, jó szakemberhez fordultál-e, mert sajnos még sokak a régi protokollokat követik.

Szóval szerintem nektek felesleges a videó, ilyen esetben már orvoshoz kéne menni, hogy ő véleményezze a dolog súlyosságát.

ápr. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%
Ne vedd meg, teljesen általános dolgok vannak benne
ápr. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
77%
6. Mondjuk én életemben annyira nem sok babafütyit láttam, hogy egyet sem, szóval nekem például nagyon hasznos volt, hogy képekkel illusztrálva volt egy-egy állapot, és elmagyarázva, hogy mi a normális és mi az, ami már nem az. Persze biztosan nem mindenkinek hasznos.
ápr. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!