Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Beteggel egy háztartásban...

Beteggel egy háztartásban élőt engednél a 8 hetes babád közelébe?

Figyelt kérdés

Anyukám jönne már hozzánk 2 hete. Nagyon örülnék is neki, csak másfél hete tesómnak fájt 3 napot a láza és lázas volt. Utana nem volt semmi baja tesómnak és eddig máson sem jött ki semmi láthatólag, de tegnap megint elkezdett fájni tesóm torka. (Neki elég gyakran fáj kiskora óta és kb minden évben van mandulagyulladása.)

Anyának már minden baja, mert nem is babázott még csak 1x normálisan 8 hét alatt, mert mindig beteg körülötte valaki.


Ti mondanátok, hogy jöjjön?


Egyébként mi pont meg vagyunk fázva, mert a nagytesó az oviból hazahozta.



ápr. 25. 09:38
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*fájt a torka😅
ápr. 25. 09:39
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Persze. Szerintem eleget kerültétek egymást. Mosson előtte alaposan kezet es ne puszilgassa. De latogatni én engedném.
ápr. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Ilyen banális dolog miatt eszembe sem jutna, hogy ne jöhetne. Nem ő beteg, ráadásul ahogy a jelek mutatják, ti is mindent hazavisztek. Egy 8 hetes már nem újszülött. Nem kell burokban tartani.
ápr. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem is mehet, csak mosson kezet-arcot rendesen.
ápr. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Közben beszéltem tesómmal és nem újra fáj a torka, hanem azóta is és csak reggelente. Szerintem áthívom anyát.
ápr. 25. 09:57
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
Van egy ovis gyereked😅 Szerintem túl van tárgyalva ♥️
ápr. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%
Ovis gyerek mellett ez komoly kerdes??:D
ápr. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy engedném hogy jöjjön. Simán elkaphatja tőletek is illetve a tesó is haza vihet bármit.

Ne legyél ennyire rá feszülve. Én még a tesót is engedném hogy jöjjön. Max ne puszilgassa de foghatná kézmosás után.

ápr. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Pont ezért is írtam ki a kérdést, mert tudom, hogy túl ráfeszülök és azt is tudom, hogy ez nem oké.🙃
ápr. 25. 10:47
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Lányom full beteg volt a gyerek egy hetes korában.

Őt sem küldtem el otthonról...

Tehát a te anyukád már simán mehet.

ápr. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!