Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baba popsijánál kiütések, mi...

Baba popsijánál kiütések, mi lehet?

Figyelt kérdés

Barátnőm kisfiának a popsiánál a lyuk környékén jelentek meg hólyagszerű pöttyök, kinézetre pattanáshoz tudnám hasonlítani. (Nyilván nem azok.)


Nem pelenkakiütés, az volt az én gyerekeimnek, (meg egy bizonyos pelustól sajnos gomba is), de azok nem így néztek ki, ilyennel nem találkoztam.


Valakinél volt hasonló?

Mi volt?

És mivel kezeltétek?


(Jövő héten megmutatja orvosnak, de ma jöttek ki rajta.)



ápr. 27. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kicsípte a kaki, kenje sudocremmel és pár nap alatt elmúlik. Ezzel felesleges orvoshoz menni, max ha nagyon elhúzódik. Pelenkát meg kakilás után egyből cserélje.
ápr. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
32%
Sudocream helyett jobb a gyógyszertári készített popsikrém, sokkal zsirosabb.
ápr. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Mosható pelenkát használtak eddig, azt mondja, éjszakákra adott rá mostanság eldobhatót.

Lehet, mégis az lesz a ludas.

(Én csak azt furcsáltam, hogy egymástól elkülönült pöttyök, de ettől még persze lehet.)


[link]


Ilyenük van.

ápr. 27. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!