Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lesz baja a baba popsijának,...

Lesz baja a baba popsijának, hogy ha nagyon ritkán egy órát kaki van a pelusban és nem veszem ki?

Figyelt kérdés

Két hónapos a fiunk. Egy órája ébredt enni, a férjem aranyos volt, megetette. Viszont nem vette észre,hogy bekakilt, hanem visszatette.

Most hallottam,hogy nyekeg a kicsi, bementem visszaadni a cumit és éreztem,hogy kakis. Mondta a férjem,hogy ő azt hitte,hogy durizott. Szerintem fáradságában nem is figyelte jobban.

Most nem látom pirosnak a fenekét, jó alaposan bekentem. De a férjemet ismerve,lehet,hogy elő fog még ilyen fordulni valamikor.

Ilyenkor azért ugye nem lesz nagy baja?


2015. dec. 11. 04:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
23%
Nagy baja nem lesz viszont felelősek vagytok a gyerekért amihez ez is hozzátartozik h nem kéne órákat a kakába fektetni.
2015. dec. 11. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
61%

Ugyan mar!!

Mi baja lenne, most oszinten??!

Az elso hozzaszolo sem normalis ...

Nekunk siman van hogy fel ejjelt is a kakis pelusban fekszik, mert ejjel pl eves utan bekakil en meg csak reggel 9 kor veszem eszre.

Nincs ebben semmi.

Max kicsipi a feneket.

2015. dec. 11. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Úristen!

Szerinted még senkivel sem fordult elő, hogy véletlenül, fáradtan nem vette észre,hogy bekakilt az egyébként tápszeres, szorulásos gyereke.

Azért a felelőtlenség nem hiszem,hogy itt kezdődik!

De azért köszi.

2015. dec. 11. 05:22
 4/15 A kérdező kommentje:
Hú! A kultúra látom kiütközött az egyesnél...
2015. dec. 11. 06:05
 5/15 anonim ***** válasza:
50%
Semmi baja sem lesz. Max piros lesz a popsija egy kicsit, kendd vastagabban a krèmmel. Nálunk is előfordul néha hogy éjszaka van csomag viszont ő nem jelzi hogy zavarja es alszik békésen , nem nézegetem hogy kakas e a pelus mert én is alszok. Vagy ha megyünk sétálni előtte kap tiszta pelust es ha útközben lesz csomag akkor is hazahozzuk, es ilyenkor is lehet 1-2 órát bent van a csomag. Max ki lapul egy kicsit. 😊
2015. dec. 11. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
52%
Mi baja lenne? Szól ő, ha csípi a popsiját. Én is észreveszem ha kikil de fordult elő, hogy nem vettem észre és mikor éhes lett pelenkáztam, akkor vettem észre.
2015. dec. 11. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
43%
Valószínűleg semmi baja nem lesz, vannak extra érzékeny bőrű babák, akiknek kipirosodik, kisebesedik ilyentől, de nagy átlagban ez nem jellemző.
2015. dec. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

nekem nem egyszer elő fordult már hogy hozom haza a böliből és a kaki konkrétan már oda van száradva a fenekére ki tudja mióta nem tették ott tisztába.Nem szokta kicsípni se a popsiját, pedig neki érzékeny a bőre.vagy gondolj bele ha mondjuk hosszabb útra mentek miközben nem tudod tisztába tenni.... vannak ilyen helyzetek ettől senki nem lesz " felelőtlen"

kend neki krémmel és ennyi.

2015. dec. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%

En nem szivesen fekudnek fel napot a sajat kakimban, es biztos az sem esnel jol ha meg ki is csipne...

De ha igy is tortenne majd meg gyogyulna!

Na puff, most igy jartatok, ez legyen a legnagyobb problema! ;)

Boldog karàcsonyt!:)

2015. dec. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha nem érzékeny bőrű, akkor nem lesz piros a bőre. Ha igen, akkor lehet, hogy a gyakori pelenkázás mellett is. Nem kell vastagon kenni amúgy, inkább vékonyan és gyakran cserélni a pelenkát, ha piros lett.
2015. dec. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!