Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák ti mikor viszitek...

Anyukák ti mikor viszitek ilyen időbe levegőzni a picurt? Délelőtt vagy délután? Én 11óra körül szoktam, szerintetek korai? 3hós?

Figyelt kérdés
2010. okt. 28. 09:37
 1/5 anonim ***** válasza:

mi volt, hogy este 7-kor mentünk fél órára, mert akkor volt időm.

mindegy mikor viszed, csak az időjárásnak megfelelően legyen öltöztetve.

az, hogy kinek mi a korai, szerintem egyéni megítélés kérdése. akkor lesz fontosabb, h. picit melegebb legyen, ha már játszótérre mentek.

2010. okt. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mármint miért lenne korai??????? Mert hogy kicsi még? Nem korai, a téli babákat is el szokták kezdeni egy hónaposan levegőre vinni. Én január 5-én szültem, de 3 hetesen már vittem ki. Jól bebugyoláltam, a friss levegő mindig elnyomta. Persze nem 3 óra hosszát kell kint lenni vele, de 1-1,5 nyugodtan.


Én egyébként 2x viszem sétálni egy nap, dél körül, másfél órát, meg délután fél 5 felé, mikor már felkelt. Olyankor is kint vagyunk 1,5 órát. Persze délután hirtelen lehűl már a levegő, overallt adok rá.

2010. okt. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én is 11kor szoktam kivinni a kisfiamat(ma 10 hetes) egy-másfél órára,délután meg fél 4-fél 5 között egy órácskára
2010. okt. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mi reggel 8 után megyünk le 1 órára,meg délután 2-4 között.11 hónapos.
2010. okt. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi is 10-11 között megyünk sétálni, meg délután 3-4 óra körül.
2010. okt. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!