Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adtatok ma pár hónaposotok...

Mit adtatok ma pár hónaposotokra illetve kivittétek-e ma sétálni, levegőzni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 20. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:

7 hónapos a lányom és ma nem voltunk kint. :(

Meg is látszott estére, tiszta zizi volt.

2011. okt. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az en länyom 4 honapos es ma is ugyanugy setältunk mint minden nap!volt rajta body,polo,harisnya,kertesznadräg,egy vekonyabb overäl,sapka es ket takaroval volt betakarva!nagyon elvezte a setät!
2011. okt. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindig délután 4 óra felé megyünk, de ma felborult a fiatalúr napirendje kicsit, így 4 felé éhes lett, mire befejezte az evést, eleredt az eső. Sajnos, így ma elmaradt a séta.
2011. okt. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
8 hónapos a fiam, mi kétszer is voltunk kin, egyszer délelőtt sétálni, mivel a nővére követelte, hogy bicajozhasson, így beöltöztetem a kicsit. Itt eléggé fújt a szél, bár az eső nem esett, de nagyon hideg volt, én ráadtam a téli overált, csak nem öltöztettem alá annyira. Délután már esett az eső, így csak a teraszon levegőztünk egy fél órát, szintén overálbna.
2011. okt. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ma nem tudtunk menni sétálni, mert esett az eső. De beöltöztetve kitettem az erkélyre egy fél órára 10 hetes kisfiam.
2011. okt. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!