Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülött babának milyen...

Újszülött babának milyen pelust, popsitörlőt, cumit, és cumisüveget vennétek?

Figyelt kérdés
A választ előre is köszönöm a tapasztalt anyukáknak!
2010. okt. 28. 16:51
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
És tapasztalataitok szerint egy babának(téli baba) body, rugi, bundazsák, sapka, hálózsák - ezeken kívül van szüksége valami ruhára? Pl zokniPulcsi, nadrág, mert szerintem felesleges.Szerintetek?
2010. okt. 28. 16:57
 2/14 anonim ***** válasza:
4 hónapja szültem, Pampers newborn pelenkát vettünk (1-es),azóta Libero-t is használtunk, az is jó, popsitörlő is Pampers volt ( a narancssárga egyesével van a zacsiban, nehéz kivenni), majd Johnson (még jobb, mert jó nedves), de már sokfélét használtam, Aldi-s, Axxo, ismeretlen márkájú aloe verásat...Van cumi és cumisüveg MAM-os, de egyiket se használja, csak szopizik és nem kell neki cumi. Hát "röviden" ennyi. Egyszerre mindenből egyet vegyél, menet közben kitapasztalod nektek mi válik be.
2010. okt. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Cumisüvegből inkább Avent, vagy tommee tipper??
2010. okt. 28. 17:02
 4/14 anonim ***** válasza:
Ja és nyáron szültem, van 30 pólója, kisgatyája, tök nem praktikus. A body+ rugdalózó (+zokni )amit szeretek. Vendégséghez, dokihoz van 1-2 elegánsabb pulcsi, kardigán.
2010. okt. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!

Boldog babázást:)

2010. okt. 28. 17:03
 6/14 anonim ***** válasza:

nekünk a dm-es pelus vált be (babylove), 2-es méret, popsitörlőből is.


cumit, cumisüveget én nem adtam a babámnak, cicizik.


ruhából zokni, kesztyű is kelleni fog. meg jó meleg sapka, anorák.

2010. okt. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Cumit, cumisüveget nehogy megvedd előre, lehet, hogy egyáltalán nem lesz rá szükségetek. Amúgy nekem a MAM-ok jöttek be e téren, és a Philips Avent nagyon nem jött be, 5-ször kellet rátekerni a cuclit az üvegre, hogy végre ne eresszen.


Pelus - a Rossman üzletekben kapható Babydream szerintem csúcsszuper, nagyon jó az ára is, és szerintem (sok más anyuka szerint is) olyan jó, mint a Libero, tán még jobb is. Eddig soha nem hagyott cserben, rengeteg pisit elbír, kaki se potyog ki belőle.


Másfél éves kislány anyukája.

2010. okt. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Pelus, attól függ mekkora lesz a baba! Első körben 2-es pelust érdemes, mert az úgyis hamar sorra kerül, ha nem rögtön azzal kezdtek. Az én babám kicsi volt, 2700g, így mi használtuk egy ideig az 1-es pelust is. Ha a tiéd is pici lesz, akkor ezt beszerezhetitek akkor is, mire hazaértek a kórházból, ha viszont "átlagos" méretű lesz a baba, kezdhettek 2-es pelussal és akkor felesleges lenne az 1-est beszerezni.

Popsitörlő, gyakorlatilag bármelyik jó, szinte egyformák.

Cumi, mi nem használtunk, nem is vettem, nem hiányzott soha.

Cumisüveg, AVENT mellszívót és sterilizátort vettem, ezekhez adtak cumisüvegeket is (2-2 db) 150ml-s és 210ml-s, 1-es és 2-es cumifejjel. Mostanáig ezeket használtuk és elég is volt, újabban már estére sűrűbb tápszert adok, ezért most szereztem be hozzá 2db 3-as pótcumifejet! Hallottam olyan babáról, aki a szilikonos cumit egyátalán nem fogadta el, csak a latexest, de ezt majd kitapasztaljátok. Egyébként nekünk az AVENt teljesen megfelelt.

7 hónapos baba anyukája

2010. okt. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
én a kórházba pelusból a libero newborn-t vettem nagyon nem jött be,popsitörlőből nivea newborn-t használtam nem volt.aztán pelusból pampers vált be meg a nivea törlőkendők,vagy a zöld pampers.cumisüvegből mam-ot vettünk hát én nem nagyon szeretem őket,most akarok majd váltani.ruhát nem tudom mert az én babám nyári:)
2010. okt. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok cumiból is mam van nagyon szereti a babám.
2010. okt. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!