Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A vigantolt bele lehet keverni...

A vigantolt bele lehet keverni egy adag tápszerbe?

Figyelt kérdés
Ezzel az új cseppentővel nem boldogulok.Kanálból nem eszi meg,a szájába nem megy,mert vagy mellé megy,vagy több megy 1 cseppel,a cumira cseppentve az egészet szétkeni az arcán.3 hónapos és 2 csepp a napi adagja,mert nagy a kutacsa,meg nagyon ropognak az ízületei.Baj,ha pár napja 2 helyett 3 ment be?
2010. okt. 28. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:
erre én is kiváncsi vagyok,mi sem nagyon boldogulunk,most megpróbáltuk a cumit de az én babám is szétkeni az arcán:)
2010. okt. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt így ne csináld,mert honnan fogod tudni,hogy éppen azt megette-e... Mivel ez olaj,így nem oldódik fel a tápszerben,és mivel nem garantált,hogy az utolsó cseppig ki fogja inni,az se biztos,hogy a Vigantolt éppen most megette vagy sem.Én úgy csináltam amúgy,hogy etetés előtt tettem egy kis tápszert kiskanálra és arra cseppentettem.
2010. okt. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
persze, még a tájékoztatón is rajta van, hogy valamibe keverve adjuk (bár én nem szoktam) csak ilyenkor arra kell figyelni, hogy a baba kiigya az egészet
2010. okt. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz ha 3 cseppet kap. Én csepegtetem a szájába.
2010. okt. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem javasolt, mert nem tudhatod, hogy azt a 2 cseppet megissza-e. Ha biztosra akarnád tudni, akkor szárazra kéne innia a cumisüveget.

Én eleinte úgy csináltam, hogy rá a kiskanálra és pár csepp tápszer rá, így a szájába. Később jött,hogy direktbe a szájába cseppentettem, persze figyelni kellett. A kórházban pedig a cumira cseppentve adták neki, rá a cumira és rögtön be a szájába, hogy ne legyen ideje bohóckodni vele.

2010. okt. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!