Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adhatok elalvas elott egy fel...

Adhatok elalvas elott egy fel adag nurofent este?

Figyelt kérdés
Kisfiam 6 honapos es ejjel alig aludt valamit, a fogara gyanakszom, delelott sem aludt semmit, most tudtam elaltatni. Amugy par napja kezdtuk a hozzataplalast almaval. Mostanaban nagyon sokat pukizik. Lehet hogy inkabb ez a baja?
2011. okt. 21. 12:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha fingik, az szerintem jó, mert kijön belőle a levegő.

Nézd meg az ínyét, duzzadt, piros-e, sokat nyáladzik-e a gyerek, akkor valószínű a foga jön. Ha sokat ébred éjjel, én is adok neki fél Nurofent, minek szenvedjen. Nappal a sok séta, cipelés segít neki, ha fogzik. Lehet neki rágókát adni, Camomilla vulgaris CH 15 homeós bogyót, nekem a kenőcsök nem jöttek be egyik gyereknél sem.

Nagynak a homeós bogyó, kicsinél a Nurofent használt csak.

2011. okt. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én nem adnék neki gyógyszert csak végső esetben. A kisbabás kor sajna ilyen, nálunk is volt olyan időszak, amikor kétóránként kelt, mire visszaaludtam volna, újra visított. Egy hét elteltével mondtam, hogy nem bírom tovább, adtam neki éjjel fájdalomcsillapítót (mert tényleg jöttek a fogai), de nem segített, még egy hét és minden rendben volt. Nem a foga vot ludas, sosem fogom megtudni mi, mert a többi foga, még az örlők i gond nélkül kijöttek.
2011. okt. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
ha én egy hétig bőgettem volna a gyereket, a h.lye szomszédok feljelentetek volna. Így is fenyegettek közös képviselővel és az első évét végigdörömbölték, ha nappal sírt, ha éjjel, pedig mindig ugrottunk hozzá.
2011. okt. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Uh hat nagyon jo fej szomszedok! Ti szegenyek.. A fogzas minden tunete megvan kb. 3 hete. Mar latok egy kis feher pontot is alul a bal 1esnel. Chamomillat is hasznaljuk. Mindenesetre ma nem adok neki gyumit, es ha napkozben is nyugos este kap egy fel adag nurofent. Hatha segit.

Koszonom a gyors valaszokat!

2011. okt. 21. 13:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan adhatsz neki nurofent, akár egész adagot is. Ha nekünk fáj a fejünk mi is beveszünk gyógyszert.akkor ő miért szenvedjen. Próbáljátok ki a dologelt, ez gyógynövényes gél, fogzásra kimndottan. Bekened vele az ínyét, nekünk ez is sokat segített. védőnő
2011. okt. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is adtam neki fájdalomcsillapítót, semmi értelme annak, hogy a baba is, apa is, meg én is egész éjjel kínlódjunk.
2011. okt. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor már nincs sok hátra ha látszik a fehér csík. En ugy adtam neki a nurofent hébe- hoba furdetés elott. Mire megfurott, evett hatott is és nyugodtan elaludt.
2011. okt. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!