Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos kisfiamnak be van...

5 hónapos kisfiamnak be van gyulladva a torka. kapott rá antibiutikumot meg köhögés csillapitót. Ha a mellékhatása kijött rajta adjam még neki a gyógyszert tovább? vagy vigyem vissza az orvoshoz?

Figyelt kérdés
csalán szerű kiütések.
2010. okt. 28. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát én tuti nem adnám tovább,szerintem vidd vissza a dokihoz,vagy hívd fel mi a helyzet!!


Jobbulást!!

2010. okt. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Doki mihamarabb!

(Esetleg nézd meg a leírást, bár abban is ez lesz)


Jobbulást a picinek!

2010. okt. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azonnal hagyd abba a gyógyszereket, és vidd el orvoshoz. Továbbá nem árt visszafogni az allergén ételeket is(tej, kakaó, csoki..) A lányomnál ugyanez volt(szintén antibiotikum).
2010. okt. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. a kiütéseket fotózd le, mert az orvosnak is könnyebb, ha látja őket(előfordulhat, hogy eltünnek, majd újra elő jönnek).

Jobbulást!

2010. okt. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segitséget!!! Reggel viszem is akkor az orvoshoz! első babám és még nem igazán tudom hogy mitől lehetnek ilyenek!!
2010. okt. 28. 22:09
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!Mi volt a dokinál?


Remélem nem baj,hogy érdeklődöm!

2010. nov. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
20:02 De hogy baj hogy érdeklődsz,sőt még őrülök is neki :) a gyogyszertől volt kiütéses allergiás valamelyik összetevőjére. Kapott rá másik gyogyszert,és a kiütés is elmult meg a torka sincs hál istennek begyulladva már!! :)) még egyszer köszi!!
2010. nov. 1. 20:23
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!Még csak most olvasom,örülök,hogy meggyógyultatok,és a kiütések is rendeződtek!!!

Minden jót Nektek!:) ÜDV!M:)

2010. nov. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!