Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Olyan wellness szállót keresün...

Olyan wellness szállót keresünk, ahol tartalmasan el tudnánk tölteni néhány napot egy 16 hónapos babával?

Figyelt kérdés

Találtam néhányat, de jó lenne személyes tapasztalatokat is hallani róluk. Tudtok valami igazán jó kis helyet ajánlani? :)


(bocsi, hogy ilyen értelmesen tettem fel a kérdést, de a rendszer mindenbe belekötött!)


2010. okt. 29. 11:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kolping hotel, alsópáhok, nagyon szeretünk ott lenni. bár a szállás nem tűnik a legolcsóbbnak, de rengeteg dolgot, vagyis mindent ingyen igénybe lehet venni a komplexumban: uszoda, élményfürdő, szauna, bölcsi, játszóház, programok...
2010. okt. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hotel Piroska, Bükfürdő. Igazi családbarát hely, szép, igényes szobákkal. Árat már nem tudok, üdülési csekkel voltunk, keress rá a neten.
2010. okt. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Épp most kértem tőlük ajánlatot! :) Köszi a választ! :)

Gyűjtögetem az ajánlatokat, és a személyes tapasztalatokat aztán foglalunk!

2010. okt. 29. 11:24
 4/11 anonim ***** válasza:
Mi Sopronban voltunk a Fagusban, gyönyörű környezetben van a Lővérekben a szálló. Az erdőben mindig hatalmasakat sétáltunk és nekem nagyon bejött a wellness részlege is. Van gyerekmedence, meg a felnőtteknek is minden, amit csak akarsz. Most tervezünk egy újabb hosszú hétvégét valahova Eger környékére.
2010. okt. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Ha Eger környékére terveztek menni, akkor a Shiraz Hotelt nagyon tudom ajánlani Egerszalókon! Mi nagyon jól érzetük ott magunkat! :)
2010. okt. 29. 11:38
 6/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, meg is nézem akkor gyorsan. :) Most a Salirist ajánlották szintén Egerszalókon, de nekem az drágának tűnik. :(
2010. okt. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Bocsi, megint én vagyok. :) Gyerekmedence is van a Shirazban?
2010. okt. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Mi még kettesben voltunk a párommal, akkor még nem volt. De nézegettem a napokban az oldalukat, és láttam, hogy vannak kifejezetten családi csomagok, kisgyermekeseknek is. Az áraik nekik sem a legolcsóbbak, de tényleg nagyon színvonalas hely. Nézd meg az oldalukat, hátha megtetszik. :)

[link]

2010. okt. 29. 11:57
 9/11 anonim ***** válasza:
Köszi szépen és bocs az off-ért. :)
2010. okt. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
mi még nyáron voltunk a Velence Spa-ban az 1 éves kisfiammal, és nagyon jól éreztük magunkat, nagyon gyerekbarát, bár nem a legolcsóbb, mi üdülési csekkel mentünk. Van 2 gyerekmedence, az egyik kifejezetten babáknak, van több járóka és etetőszék is, amit lehet használni, plusz nagyobbaknak játszószoba.
2010. okt. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!