Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlanátok nagyon szuper...

Ajánlanátok nagyon szuper IGAZÁN bababarát -lehetőség szerint- wellness szállodát? Mind1, hogy hol de tényleg bababarát legyen!

Figyelt kérdés
Sok bababarát szálloda értékelésében olvasom, hogy annyira mégsem az, meg sok vendég panaszkodik a "zsibongó, zajongó gyerekekre". Sokat utazgattunk mielőtt gyerkőcünk lett, de ilyen szemmel sosem néztem a szállodákat. Ajánlanátok olyat ami bevált?
2011. jún. 3. 14:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Alsópáhok Kolping
2011. jún. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hotel Sonnenpark, Ausztria (bár elég drága)
2011. jún. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is a Kolpingra szavazok. Szerintem itthon ennél bababarátabb szálloda nincs.
2011. jún. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi, tetszik ez a Kolping :) amúgy köszi az ausztriai szállásajánlást is, de én inkább itthon költöm a pénzemet, nem az osztrákok zsebét töltöm :) itthon is kiválóan tudjuk érezni magunkat! de tényleg köszi :)
2011. jún. 3. 14:38
 5/10 anonim ***** válasza:
Nézz utána ki a tulajdonos és meglátod, kinek a zsebét tömöd, ha a Kolping hotelbe mész :)) Bocsi, nem akarok szemét lenni, de ismerős a Kolping Verwaltungs GmbH. cégnév? :D
2011. jún. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
én ezt értem, de nyilván több magyarnak biztosít megélhetést mint a határ túloldalán lévő...
2011. jún. 3. 14:48
 7/10 anonim ***** válasza:
az tuti
2011. jún. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

mi 15hóssal voltunk a kolpingba- szuper volt!!! de gyorsan foglaljatok, mert nekünk tavaly már áprilisban egy ajánlatot tudtak csak adni, és azt mondták, vagy ez, vagy semmi, mert fullon vannak!! :)

Nagyon sok élmény van babának-mamának a kolpingba, mi nagyon jó érzetük ott magunkat!

Jó nyaralást nektek is!!

2011. jún. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A Kolping mint hotel tényleg jó, csak egy baj van vele: mindenki, akit ismerek, hasmenéses vírussal jött haza onnan (tavaly nyáron és idén tavasz végén). De amúgy nagyon szupi.
2011. jún. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :) szeptemberre tervezzük a "nyaralást" szerintem akkor már nem lesznek fullon :)
2011. jún. 3. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!