Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Homedics altatást segítő...

Homedics altatást segítő készülék. Véleményetek?

Figyelt kérdés

[link]


Hátha jó..van valakinek?

4 hós múlt a babám, és gondjaink vannak a napközbeni alvással..


2010. okt. 29. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Még nem is hallottam ilyenről. Kisfiamnak volt egy fisher price projektoros zenélő körforgója, ami ilyen nyugtatós, esőerdős zenét is játszott. Konkrétan idegesítette. :(((


Viszont az egyik felhúzhatós játékának a zenéjére mindig megnyugodott, így abból csináltunk neki 10 perces CD-t, amit a szobájában beraktam neki a napközbeni alváshoz. Még nem ment le a fele, már aludt. :))) Innen letölthető, ha érdekel: [link]

2010. okt. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én még eddig nem hallottam róla,de holnap megyünk és veszünk :-)

...szintén 4 hós nem alvós :-)

Én a vízcsapot szoktam megnyitni,ha nagyon sír,attól mindig megnyugszik....de nem folyathatom egész nap :-)

2010. okt. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vett végül valamelyikőtök? Én is most szemezek vele.
2010. nov. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen, és imádjuk, Este nem használjuk, azért ne csak ezzel tudjon aludni. De a napközbeni alvásoknál jó, mert "kiszűri" a többi zajt. Ezt úgy hívják,hogy "fehér zaj". Bármi, ami monotonon szól...a Ranschburg Jenő pszichológus is ajánlja:)

Én csak dicsérni tudom. :)

2010. nov. 25. 21:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Most épp akciós a Brendonban. Én azon gondolkodom, hogy a vetítőt verziót válasszuk-e mert nekem nagyobban a gyerekek ( 1.5 és 5.5 évesek ) de az esti elavás mindig cirkuszolásba torkollik. Engem az se érdekelne, ha ezután csak ezzel tudnának aludni, csak lenne egy kis nyugalmunk este. Érdekes, nekünk délben hang nélkül szundi van :-)))
2010. nov. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Aha..mi a kivetítőst azért nem akartunk, mert nem akartuk, hogy azt skubizza alvás helyett....olyan kis figyelmes, azt nézegetné... :))
2010. nov. 26. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!