Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Inhaláló készülék használata...

Inhaláló készülék használata segít a nátha leküzdésében is?

Figyelt kérdés
Érdemes beruházni rá? Sajnos a kisfiam (16 hónapos) két hete gyógyult ki egy hörghurutból, már akkor is gondolkoztam, hogy veszek neki, és most náthás megint, nem tudom hatásos lenne-e egy ilyen készülék használata? Gyorsabban, szövődménymentesen gyógyulna-e?
2011. febr. 17. 16:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Mi amikor befulladunk de nem nátha miatt hanem szülés utáni következmény miatt ő mindig inhalálót kap. Kérdeztem a dokit hogy hasznos lenne e otthonra egy de azt mondta nincs olyan nagy vész igaz majdnem megfulladt. Szerintem ha sóoldattal inhalálod akkor azzal nem ártasz manódnak. Könnyebben kap levegőt mert ha esetleg sűrű váladék van akkor azt kitisztítja. ( régen és még most is gőzölni szoktak ez is olyan kb.)
2011. febr. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!