Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen illóolajokat használtok...

Milyen illóolajokat használtok gyermeketeknél megfázáskor?

Figyelt kérdés
Gondolok itt orrdugulásra vagy torokfájásra. Olvastam az eukaliptusz illóolajról, amivel ugye párásítani lehet, de olvastam azt is, hogy 5 éves kor alatt nem szabad. Miért nem?Borsosmentáról is hallottam! Arra lennék kíváncsi ti miket alkalmaztatok már otthon amik beváltak? És milyen párásítási módszerrel? Forró vízbe tettétek vagy vettetek külön párásító készüléket vagy csak a radiátorra tettetek vízbe? Minden érdekel. 19 hós amúgy a kisfiam, kicsit el van dugulva azorra, de nem vészes, csak az egyik orrlyukából folyik átlátszó nem köhög. De nem szeretném, hogy rosszabbodjon.
2010. okt. 29. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Radiátorra vízbe cseppentettem eukaliptuszt és levendulát. Nem erősre csináltam, éppen hogy csak lehessen érezni a szobájában.
2010. okt. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia.


En vettem ujszulott babaknak valo legzeskonnyito illoolajat.

Nem volt olcso, mert amire ra van irva, hogy gyerekeknek mar 2* annyiba kerul.

En bemennek a helyedbe egy gyogynoveny szakuzletbe es ott kernek tanacsot.

En is ezt fogom tenni amint elfogy ez az uveg.

2010. okt. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én patikában vettem eukaliptsuz olajat, amit ők kevernek ki. Ezt az uhs párologtatóba csepegtettem, de csak nagyon minimálisat.

Semmi baja nem lett a fiamnak, csak könnyebben lélegzett.

2010. okt. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Arra figyeljetek, hogy eukaliptusz radiátát párologtassatok, és eukaliptusz globulust semmiképp sem! Azt csak felnőtteknek lehet.

Ezenkívül a Bébelle balzsamot ajánlom. Nálunk nagyon szeretik a gyerekek, és hatékony is. Be kell dörzsölni/masszírozni a mellkasukat és a hátukat. Beszerzésben tudok segíteni, ha kell.

2011. júl. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!